Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - MareKSG - 08-05-2012 20:40

Gites majonez, cud miód Heart Jestem na tak.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:41

Grafika zawsze przygarniemy, tłumacz po co ? Jeśli wszystko pojdzie po mojej myśli to powstanie zupełnie nowa ranga, która i tak na obecną chwile wiele by Wam nie mówiła, ale to też pozwolę sobie okryć słodką tajemnicą Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Synpat - 08-05-2012 20:41

@erold, hmmm... jestem na tak w sprawie konkursu, ale wygra... Admin ze swoim zajebistym filmem, jak zwykle. Jerk2
@Admin, szczerze mówiąc gdybym miał wybierać między Waszą galerią, a galerią IPB, to wybrałbym od razu to drugie, nie wiem dokładnie dlaczego, ale bardziej przypada mi ona do gustu. Smile Poza tym jeśli masz pieniądze, proponuję jak najszybciej uciekać z MyBB, bo zamiast coraz lepiej, robi się coraz gorzej. Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - erold - 08-05-2012 20:43

A co do konkursu ? Jakis forumowy. Chociaz te dlugopisy czy breloki (male a cieszy) nie tylko takie kto najwiecej uZbiera fg ale i tez fotograficzne i inne


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - DonHoracy - 08-05-2012 20:44

A gdzie odpowiedź w stylu j*bie mnie to? Big Grin Dla mnie forum ma działać a czy będzie ono takie jakie jest, czy będzie wyglądać jak pudelek to mi to zwisa Big Grin


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Driver494 - 08-05-2012 20:48

Jestem na nie. Chyba że wynagradzacie brak FG. Może można by je zbierać na oddzielnej stronie?


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 08-05-2012 20:49

(08-05-2012 20:43)erold napisał(a):  A co do konkursu ? Jakis forumowy. Chociaz te dlugopisy czy breloki (male a cieszy) nie tylko takie kto najwiecej uZbiera fg ale i tez fotograficzne i inne

Chyba coś piłeś Smile chyba nie sądzisz że teraz ktokolwiek będzie się bawił w wysyłki gadżetów, tym bardziej że koszty na kilka tysięcy złotych.
FG na ipb będzie działać zupełnie inaczej niż dotychczas...

(08-05-2012 20:44)DonHoracy napisał(a):  A gdzie odpowiedź w stylu j*bie mnie to? Big Grin Dla mnie forum ma działać a czy będzie ono takie jakie jest, czy będzie wyglądać jak pudelek to mi to zwisa Big Grin

pierwszy raz w życiu dam Ci reputa Tongue mimo że kliknąłeś "nie"


Odp: [Ankieta]Zmiany na forum - Scoobyx - 08-05-2012 20:50

Heh, a mi jeszcze grill nie dotarł i słuchawki z konkursu forumowego Big Grin


Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:52

(08-05-2012 20:48)Driver494 napisał(a):  Jestem na nie. Chyba że wynagradzacie brak FG. Może można by je zbierać na oddzielnej stronie?

sugeruje abyś przeczytał całą poprzednią stronę Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - zarabiamwnecie - 08-05-2012 20:53

(08-05-2012 18:52)bios napisał(a):  
(08-05-2012 18:47)zarabiamwnecie napisał(a):  MyBB to tandeta jak nie wiem.. IP.Board to super sprawa nowość i powinno się sprawdzić..] I z tego co widzę to większość for porządniejszych ma właśnie wykupioną IP.Board.. Smile Już nie wspomnę o Przemo..]

Nie wiem co chciałeś o Przemo powiedzieć, ale to jest shit jakich mało. Używane w większości przez "ziomków" którzy chcą mieć klan i mieć forum, a i tak tam nic nie ma ;/ Ogólnie nie warto używać.

A co do reszty to się zgadzam Lol

Chodziło mi, że przemo to jest totalna lipa sorry pomyliło mi się w wypowiedzi.. A co do FG to będzie na nowym silniku! Wszystko co zbierałeś to będziesz miał..