Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Odp: [Ankieta]Zmiany na forum - Scoobyx - 08-05-2012 19:57

W takim razie ile bym miał FG po zmianie silnika na IPB?? I będzie jeszcze shop?? Bo przymierzam się do kont premium. Ale to się zobaczy. Szkoda mi tylko tych słów kluczowych Sad Zawsze można było poćwiczyć szybkie pisanie Tongue
Na razie nie jestem, ani za, ani przeciw. Głos oddam później.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:08

(08-05-2012 19:55)Boonys napisał(a):  @Up, własnie dla tego zagłosowałem tak jak zagłosowałem, uzasadniłem co na prawdę myślę o tym w moim poście, dobra, spam off bo dostaniemy oboje warna. Lol
I taka rozbudowana opinia mnie cieszy Smile
Na marginesie dodam, że sama zabawa tania nie jest: licencja ipb, templatka, konwersja i pare pluginów to ponad 1000zł, na dniach kończy się nam serwer więc kolejne pare tysięcy za bierzący rok trzeba położyć, jednak koszta to nie problem (zawsze jest killerimprezaimprezaJerk żarcikBig Grin). Przypominam że niezależnie od ankiety wkrótce zmieniamy serwer dedykowany na szybszy przez co forum może być nieczynne przez jeden dzień w ciągu najbliższego tygodnia.


(08-05-2012 19:57)Scoobyx napisał(a):  W takim razie ile bym miał FG po zmianie silnika na IPB?? I będzie jeszcze shop?? Bo przymierzam się do kont premium. Ale to się zobaczy. Szkoda mi tylko tych słów kluczowych Sad Zawsze można było poćwiczyć szybkie pisanie Tongue
Na razie nie jestem, ani za, ani przeciw. Głos oddam później.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

czytanie ze zrozumieniem się kłania.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - seba435 - 08-05-2012 20:19

Oddałem Głos na tak. Jestem Jednak Ciekawy jak po tej zmianie będzie chodziło forum.
Szkoda że zniknie FG Jednak Zobaczymy.
Wygląd Widziałem na jednym Forum i bardzo mi się podoba.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - MrocznyKILL - 08-05-2012 20:23

Zdecydowane tak nie lubię monotonii i każde zmiany i nowości cieszą. A w tym wypadku sądzę że zmiany te są naprawdę korzystne bo minusów znaleźć można naprawdę niewiele a plusów sporo Big Grin


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:24

@up

tutaj demo templatki : http://www.ipbforumskins.com/skindemo/skinchange.php?id=19
skin jest również używany przez wiele lat przez jedno z największych polskich for : http://mpcforum.pl
jest prawie identyczny jak Nasz obecny Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - erold - 08-05-2012 20:26

Jestem za zmianą, mysle ze dotychczasowe zbieranie fg przez rekalmy jak i przepisywanie kluczy nie zostanie doszczetnie usuniete lecz w zmienionej formie Wink a moze cos nowego przy mozliwosciach serwera Smile. Oczywiscie na screenach pieknie, ladnie to wygdlada mysle ze kazdy bedzie zadowolony i bedzie mile dla oka. Sorki ze bez polskich znakow. Pisze z telefonu


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:28

@up
tak jak wspomniałem warto przejrzeć : http://www.mpcforum.pl/
skórka i silnik są identyczne (wiadomo wprowadzimy trochę własnych zmian) więc można zobaczyć jakby to wyglądało.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Synpat - 08-05-2012 20:33

IPB ma wiele ciekawych funkcji, zarówno w PA, jak i na samym forum. Jednak cena licencji jest dosyć wysoka... ale adekwatna do komfortu, wygody i zabezpieczeń jakie ze sobą niesie ten CMS Smile

MyBB to skrypt oklepany, który z każdym kolejnym update'em dla mnie wydaje się być robiony na odwal, choćby ich ostatnia, czy przedostatnia super-aktualizacja, która nawet nie była odpowiednio przemyślana - ludzie poaktualizowali fora bez robienia backup'ów, przy czym większość pluginów przestała działać. <facepalm>

Wnioskując jestem jak najbardziej ZA, ale @Admin będziesz musiał trochę hajsu wysłać dla dobra forum Jerk2


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 20:36

@up
dlatego my aktualizacji do najnowszej wersji nie zrobiliśmy Tongue i tak z tego mybb wycisnąłem wszystko co się dało i powiem Ci szczerze że jeśli zmienimy silnik to najbardziej będę tesknił za Naszą galerią, ta z ipb niby bardziej kompatybilna ale oklepana Smile no i na dodatek płatna (znowu $65)Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - erold - 08-05-2012 20:37

Zmieni sie grafika, logo forum ? Moze bedzie rekrutacja na jakss range. Rangi tez by sie przydały np. Tlumacz/grafik. Rowniez moglby byc konkurs na intro ( krotki filmik do 10 sek ) przedstawiajacy zarabiam.com w kilka sek. Co ty na to adminie ?