Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - zarabiamwnecie - 08-05-2012 18:47

MyBB to tandeta jak nie wiem.. IP.Board to super sprawa nowość i powinno się sprawdzić..] I z tego co widzę to większość for porządniejszych ma właśnie wykupioną IP.Board.. Smile Już nie wspomnę o Przemo..]


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - polik95 - 08-05-2012 18:47

no przydałoby się coś z FG zrobić zbierałem je a teraz wyjdzie na to że na marne Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - bios - 08-05-2012 18:52

(08-05-2012 18:47)zarabiamwnecie napisał(a):  MyBB to tandeta jak nie wiem.. IP.Board to super sprawa nowość i powinno się sprawdzić..] I z tego co widzę to większość for porządniejszych ma właśnie wykupioną IP.Board.. Smile Już nie wspomnę o Przemo..]

Nie wiem co chciałeś o Przemo powiedzieć, ale to jest shit jakich mało. Używane w większości przez "ziomków" którzy chcą mieć klan i mieć forum, a i tak tam nic nie ma ;/ Ogólnie nie warto używać.

A co do reszty to się zgadzam Lol


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - haribol - 08-05-2012 18:56

(08-05-2012 17:56)polik95 napisał(a):  jestem na tak jedynie szkoda, że FG zniknie Tongue


to wymieniaj Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - ciamciaj - 08-05-2012 18:57

Jak najbardziej na tak Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - mmichal013 - 08-05-2012 19:03

Głos oddany oczywiście tak


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 19:37

(08-05-2012 18:42)Boonys napisał(a):  Cóż, nie jestem przyzwyczajony do zmian, ale to wygląda dobrze. Przecież FG, klucze i shop to są tylko dodatki, zaś nowy silnik daję naprawdę wiele dobrych modernizacji. Chodzi chyba o to, żeby forum działało lepiej, było bardziej bezpieczne, stabilne i funkcjonalne. Wszystkie argumenty wskazują na to, że zmiana powinna być.
Nowy silnik? Jak najbardziej.

Piszesz na "tak", a głosujesz na "nie" Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Boonys - 08-05-2012 19:45

@Banan, bo i tak wiem, że to przejdzie, a będzie lepiej wyglądać jak będzie parę na "nie". Jerk


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 19:52

@up

nie koniecznie, jeśli nie będziecie chcieli zmienić to zostaniemy, sama ankieta nie specjalnie ma jakieś znaczenie, bardziej czekam na konkretne powody dla których mamy silnik zmienić lub nie, argumenty pokroju : "strace fg" to nie argumenty Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Boonys - 08-05-2012 19:55

@Up, własnie dla tego zagłosowałem tak jak zagłosowałem, uzasadniłem co na prawdę myślę o tym w moim poście, dobra, spam off bo dostaniemy oboje warna. Lol