Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - barto - 08-05-2012 18:07

Całkiem fajne, nowocześniejszy wygląd, podoba mi się
Duuuuzym - jest brak FG i tym samym shopu, gdyby były to naprawdę byłoby świetnie


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Damkofr - 08-05-2012 18:08

Wygląd identyczny jak na MPC forum co jest minusem ale mimo wszystko TAK!!


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - rajmek126p - 08-05-2012 18:13

Ja tam oficialnie jestem na nie, Znikną z zarabiam.com atrakcje takie jak klucz sb czy forum gold ;(, Dodaj do wad że warny się automatycznie nie usuwają niestety. Dwa największe fora dt. Zarabiania przez internet na tym samym skrypcie to zły pomysł, oczywiśćie to tylko mój pogląd na sytuacje.

Administatorze, Powinieneś to bardzo przemyśleć, również przeanalizować tymczasowy spadek ruchu Wink.

Mówie to nie jako konkurencja, a stary user LFE obecnie zarabiam.com Wink


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Kzn - 08-05-2012 18:14

IP.Board najlepszy skrypt forum.

Oczywiście, że jestem za zmianą !


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - mariio - 08-05-2012 18:16

Ja jestem na nie !!
głównie dla tego że nie bd forumowych goldów i kluczy na sb !! Tongue


Tak po za tym do dziś się nie doczekałem kupionego na forumowym shopie skryptu wiec nie wiem czy aż tak bardzo na nie jestem Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 08-05-2012 18:18

(08-05-2012 18:13)rajmek126p napisał(a):  Ja tam oficialnie jestem na nie, Znikną z zarabiam.com atrakcje takie jak klucz sb czy forum gold ;(, Dodaj do wad że warny się automatycznie nie usuwają niestety. Dwa największe fora dt. Zarabiania przez internet na tym samym skrypcie to zły pomysł, oczywiśćie to tylko mój pogląd na sytuacje.

Administatorze, Powinieneś to bardzo przemyśleć, również przeanalizować tymczasowy spadek ruchu Wink.

Mówie to nie jako konkurencja, a stary user LFE obecnie zarabiam.com Wink

Do konkurencji to Ci hoho Tongue
a spadku ruchu nie będzie jeśli potrafi się poprawnie skonfigurować przekierowanie 301.

@temat
najbardziej mnie śmieszą osoby które wypowiadają się w temacie niekorzystnie o IPB a w ogóle nie powinni się nazywać użytkownikami zarabiam.com, gdyż są to ich pierwsze posty od wielu miesięcy Smile Tongue ale nie będę ciągnął wątku Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Mazurex1 - 08-05-2012 18:30

Jestem na nie! Dlatego że zniknie shop, FG i klucze na SB Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - bios - 08-05-2012 18:42

Trudno, trzeba się liczyć z pewnymi stratami. Na pewno będzie coś nowego i spodoba się ludziom.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 18:42

Dla FANBOY'ÓW FG dodam, że waluta sama w sobie nigdy nie zniknie, od zawsze była ona ikoną Naszego forum, jest to jeden z elementów który wyróżnia Nas od innych for o tej samej tematyce.
Sama waluta nie zniknie tego możecie być pewni, co najwyżej Wasze salda i zmieni się sposób ich pozyskiwania, jednak szczegóły pozwolę sobię okryć tajemnicą Smile Dodam jedynie że FG zaczełoby mieć wartość materialną.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Boonys - 08-05-2012 18:42

Cóż, nie jestem przyzwyczajony do zmian, ale to wygląda dobrze. Przecież FG, klucze i shop to są tylko dodatki, zaś nowy silnik daję naprawdę wiele dobrych modernizacji. Chodzi chyba o to, żeby forum działało lepiej, było bardziej bezpieczne, stabilne i funkcjonalne. Wszystkie argumenty wskazują na to, że zmiana powinna być.
Nowy silnik? Jak najbardziej.