Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 13-05-2012 19:18

(13-05-2012 18:23)polakos napisał(a):  Prawie połowa osób jest za zostaniem przy aktualny, Myślę że admin powinien to dobrze przemyśleć. Ja także jestem na nie.

Człowieku napisałeś już 3 posty w tym temacie na "Nie" twoja opinia i tak się dla nikogo nie liczy, ba wręcz jest zawistna, jesteś tu gościem i nikim więcej, przez cały bieżący rok napisałeś 4 posty z czego 3 właśnie w tym temacie. Zmiany nie są dla takich osób jak ty tylko dla stałych bywalców i to do nich kierowana jest ta ankieta więc szczerze odpuść.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Kielnia1992 - 13-05-2012 19:47

Jestem na tak!!! Super zmiana


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - thomasward - 14-05-2012 11:19

A mnie się nie podoba, ale się przyzwyczaję.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Xanthi - 14-05-2012 11:43

(13-05-2012 18:23)polakos napisał(a):  Prawie połowa osób jest za zostaniem przy aktualny, Myślę że admin powinien to dobrze przemyśleć. Ja także jestem na nie.

Prawie połowa? Chyba z matematyką ciężko u Ciebie ;] Prawie połowa to by była jakby było 48% ;p

Banan mam nadzieję że forum nadal będzie w "czarnych barwach"? Big Grin


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Mateusz5511 - 14-05-2012 15:07

skasowane


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - MeTonaTOR - 14-05-2012 19:01

Jestem na nie... Nie dlatego ze stracicie FG, lecz adminie, masz bardzo duzo autorskich wtyczek na mybb.. Ich profile, statusy, maszyne fg, chatbox, .... Moglbym tak wymieniac i wymieniac.. Moge sie zalozyc ze alternatyw pod IPBoard nie znajdziesz pod te wtyczki. Przemyslcie


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - HeniutX - 15-05-2012 07:19

Jestem na tak jedyna strata to, że stracę "troszkę" FG Sad