Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - zofia2007 - 10-05-2012 20:54

(10-05-2012 13:56)patyk339 napisał(a):  Mnie osobiście bardziej podoba się obecne forum. Korzystałem z forum Ip.B i nie przypadło mi to do gustu.

Huh
Nowe wygląda nieźle, od czasu do czasu potrzebne są zmiany
- jestem na tak.
Huh


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - generation7 - 11-05-2012 12:54

A pyzatym gdzie konkurs zachęcający do odpowiedzi w temacie Smile???


Odpowiadam dlaczego NIE:
- Forum zrobi sie monotonne bo nie zmienicie jego wyglądu chociażby prostego punktowania ktory znajduje sie pod profilem. Według mnie teraz iPboard działa jak szablon forum?
- Zarabiam.com zrobi sie komercyjne, bedzie wiecej reklam bo tam system jest rozbudowany.
- Zarabiam nie będzie miało wyjątkowego wygladu Smile Forum można podbudować bo duzo błędów nie posiada

Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Transitional!
Result: 79 Errors, 26 warning(s)


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Daminn - 11-05-2012 14:08

A po przejściu dacie możliwość zrobienia sobie graficznego nicku?

Zagłosowałem na nie, ponieważ fora na ib są dla mnie zbyt monotonne.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - polakos - 11-05-2012 15:51

Fora na IPB są do kitu. Nie zmieniajcie tego forum. PROSZĘ


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - LessiPL - 11-05-2012 15:57

(11-05-2012 12:54)generation7 napisał(a):  A pyzatym gdzie konkurs zachęcający do odpowiedzi w temacie Smile???


Odpowiadam dlaczego NIE:
- Forum zrobi sie monotonne bo nie zmienicie jego wyglądu chociażby prostego punktowania ktory znajduje sie pod profilem. Według mnie teraz iPboard działa jak szablon forum?
- Zarabiam.com zrobi sie komercyjne, bedzie wiecej reklam bo tam system jest rozbudowany.
- Zarabiam nie będzie miało wyjątkowego wygladu Smile Forum można podbudować bo duzo błędów nie posiada

Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Transitional!
Result: 79 Errors, 26 warning(s)
Konkurs? w domu wszyscy zdrowi???
Jesli dla ciebie validator to wytyczna błędów na forum to niezły z Ciebie idiota.
Ciekawe na jakiej podstawie sądzisz ze reklam będzie więcej, na mybb admin może włożyć tak samo gdziekolwiek zechce.
"IPB dziala jak szablon forum" ? wtF? człowieku długo tu już nie zagościsz - poważnie, inteligencją w żadnym poście nie grzeszysz...


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - jedrek1456 - 11-05-2012 20:52

Forum ma być merytoryczne. Po co tracić to co jest obecnie. Dla mnie nie jest to dobra opcja.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Nikodemsky - 12-05-2012 12:25

Jakoś specjalnie nie przepadałem nigdy za IPB, głównie z tego względu, że mnóstwo rzeczy jest tam zbyt skomplikowane bez potrzeby ale również nie ma co ukrywać, że invision lepiej radzi sobie z natłokiem na forach,

samo forum jest jak dla mnie bardzo czytelne(może poza kilkoma działami, które nie do końca są poukładane do kupy), więc dla mnie to bez większego znaczenia czy zmienicie skrypt czy nie,

przy okazji - zarabiam.com ma zbyt dużo widgetów na głównej stronie, przez co całość się dłużej ładuje.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Rzmijec - 12-05-2012 17:47

Zagłosowałem na nie, ponieważ nie przypadł mi do gustu IPB. Słyszałem, że nie jest zbyt dobry, ale mogę się mylić Big Grin


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Nikodemsky - 12-05-2012 22:29

Nie jest zły ale fora IPB zazwyczaj są przeciążone katalogami, bazą postów itd. koniec końców nie robią różnicy, admini wybierając optymalny skrypt robią z niego zwykły śmietnik.

IPB jest dobrym skryptem jeśli wszystko odpowiednio się ustawi Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - polakos - 13-05-2012 18:23

Prawie połowa osób jest za zostaniem przy aktualny, Myślę że admin powinien to dobrze przemyśleć. Ja także jestem na nie.