Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zacząć? (/Temat-Jak-zaczac-53271)



Jak zacząć? - DejvDave - 08-05-2012 16:55

Witam. Chciałem sobie trochę dorobić kaski i wpadłem przypadkowo na to forum. Poczytałem trochę i z tego co wyczytałem najłatwiejszym i najszybszym sposobem na uzyskanie pieniędzy jest Upload PPA/PPD. Pierwsze moje pytanie, w tej sprawie: Czym różni się PPA od PPD ?. Kolejnym pytaniem jest (a raczej prośbą o poradnik/podpowiedź) jak zacząć? od czego się zabrać na sam początek? dodam, że mam słaby komputer oraz 2,5mb/s internet.


RE: Jak zacząć? - Daroslawo - 08-05-2012 17:08

Hostingi Pay Per Download, czyli tradycyjne płacące za pobrania. Są to hostingi typu TurboBit. Dostajemy daną stawke za 1000 pobrań z danego kraju.Zarobek na tego typu serwisach jest opłacalny, ale trzeba wiedzieć co wrzucać aby pobrania były w miare duże na wystarczający zarobek.

Hostingi Pay Per Action, czyli płacące za wykonanie akcji przez pobraniem. Polegają one na tym, że przed pobraniem pliku użytkownik musi wykonać jakąś ankiete/wysłać sms lub coś w tym stylu. Stawki w tych serwisach są większe.Za jedno pobranie możemy zarobić nawet 10$. Żeby zarabiać na tego typu serwisach trzeba wiedzieć co wrzucać i gdzie.I najważniejsze jest to, że przeważnie takie hostingi mają tylko zagraniczne ankiety czyli w Polsce mogą one nie działać.

Po poradniki zapraszam na forum poświęcone uploadowi: Uploaduj.com, tam dowiesz się wszystkigo co trzeba wiedzieć. Polecam też znaleźć mentora, który w zamian za rejestrację z jego linku ref opowie ci wszystko co musisz wiedzieć.


RE: Jak zacząć? - Damkofr - 08-05-2012 17:08

napisz do mnie na gg 3993571 powiem ci coś.


RE: Jak zacząć? - DejvDave - 08-05-2012 20:42

Oki, dzięki wielkie.