Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Szukam nauczyciela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Szukam nauczyciela (/Temat-Zamkniety-Szukam-nauczyciela-53270)

Strony: 1 2


RE: Szukam nauczyciela - kipeer - 26-05-2012 23:05

(26-05-2012 22:49)teel napisał(a):  Zaczynając zdanie od wciskania inwektywy na osobę, która nic Ci nie zrobiła właśnie pokazałeś kolejny raz swój poziom intelektualny niższy od zera.

..chyba, że Twoje otoczenie od dziecka nazywało Cię debilem, i tak Ci zostało- to przepraszam.

Dobra już przymknij morde, bo wyzywa od naciągaczy a ty nie wiem na kij sie wypowiadasz. Generation ma racje.

Przy 14 dniach masz zarobku 105%. Zostaje Ci Jeszcze 16 dni ( 105% + dwa dni zależnie od tego kiedy zainwestowałeś? )

Już masz 210%. DO tego inwestujesz po dwóch tygodniach i wychodzisz na min. 250% w ciągu pierwszego miesiąca. Sam mam zarobione ok. 800$ w R7 to wiem Smile


RE: Szukam nauczyciela - teel - 26-05-2012 23:09

Mnie nie obchodzą Twoje wyliczenia, ani Twoje pieniądze, mówiłem tutaj o kulturze- której jak widać Ci brakuje.


RE: Szukam nauczyciela - ciamciaj - 27-05-2012 09:05

(26-05-2012 22:37)kipeer napisał(a):  
(10-05-2012 05:39)ciamciaj napisał(a):  
(09-05-2012 23:40)generation7 napisał(a):  
(09-05-2012 07:47)Natlia200 napisał(a):  dzięki za zainteresowanie, przyznam, że kilka ofert jest bardzo ciekawych Smile

Oferuje:
- ok. 2,5x kwoty po 20 dniach roboczych.

Program: Royalty7 ( 2.7x ) lub NanoEarn ( 2,3x ) W dwóch przypadkach po 10 dniach roboczych zwraca sie pieniądz.

Jeżeli chcesz to moge Ci szczegółowo rozmieścić plan działania w ktorym opisze ( Timing kiedy wplacac i przez co )
Porównanie ePortfelowych kont. Wzamian za refa.

Jak chcesz możesz u mnie wpłacić na początku 5$ a następnego dnia Ci oddam Ci 5$ + 6% Smile

Generation prosze nie podaj kwot z kosmosu. W jaki sposb dajesz zwrot z Royalty po 10 dniach roboczych? Niby jak to masz możliwe? Pozdrawiam naciagaczy Smile
Ty debilu. 10 dni roboczych to 14 dni kalendarzowych. Jeżeli reinwestujesz to zarabiasz więcej niż 154% kwoty z inwestycji oraz bierz pod uwage to, że robisz to na koncie który jest podpisany i dostajesz dodatkowe grosze.
No co Ty nie powiesz? Mam zarobione w R7 duze pieniadze i opracowane pozadne plany reinwestycji wiec chyba wiem jak dzialaja tutaj dni robocze? On napisal 2.7x w R7 w 20 dni roboczych czyli nawet nie caly miesiac. Daje to 270% w royalty7 w ciagu 20 dni co jest NIE DO OSIAGNIECIA nawet przy duzych sumach (ktorymi latwiej sie reinwestuje). Wiec podaruj sobie to debilu. Mozna osiagnac 200% w miesiac + % procent z refa, ale nie wiecej...


RE: Szukam nauczyciela - Roben - 27-05-2012 09:05

Zamykam bo to nie jest wątek na wasze dyskusje które zresztą prowadza do tego by dać BAN.


[Zamknięty]Szukam nauczyciela - Roben - 27-05-2012 09:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.