Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Szukam nauczyciela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Szukam nauczyciela (/Temat-Zamkniety-Szukam-nauczyciela-53270)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Szukam nauczyciela - Natlia200 - 08-05-2012 16:35

Szukam mentora, który pomoże mi zainwestować kasę z jak największym zyskiem. Kwotę jaką chcę przeznaczyć na ten cel to 300-500$. Inwestycję chcę zakończyć we wrześniu.

Proszę pisać o jaką stronę chodzi oraz podać zysk jaki mogę wyciągnąć z tej kwoty.


Pisząc do mnie proszę o podanie przewidywanych zysków oraz link do strony.


RE: Szukam nauczyciela - ciamciaj - 09-05-2012 06:38

Proponuje royalty7 lub BB

W royalty7 przy agresywnym reinwestowaniu, mozesz wyjąc około 4tyś.
Lecz wiąze sie to z wiekszym ryzykiem niz w BB w ktorym osiagałbyś zysk około 200-300$ miesiecznie, pasywnie juz caly czas.

Wiecej szczegółów na PW moge podeslac z planami inwestycji.


RE: Szukam nauczyciela - Natlia200 - 09-05-2012 07:47

dzięki za zainteresowanie, przyznam, że kilka ofert jest bardzo ciekawych Smile


RE: Szukam nauczyciela - ziela12345 - 09-05-2012 11:00

Napisalem na pm Smile


RE: Szukam nauczyciela - generation7 - 09-05-2012 23:40

(09-05-2012 07:47)Natlia200 napisał(a):  dzięki za zainteresowanie, przyznam, że kilka ofert jest bardzo ciekawych Smile

Oferuje:
- ok. 2,5x kwoty po 20 dniach roboczych.

Program: Royalty7 ( 2.7x ) lub NanoEarn ( 2,3x ) W dwóch przypadkach po 10 dniach roboczych zwraca sie pieniądz.

Jeżeli chcesz to moge Ci szczegółowo rozmieścić plan działania w ktorym opisze ( Timing kiedy wplacac i przez co )
Porównanie ePortfelowych kont. Wzamian za refa.

Jak chcesz możesz u mnie wpłacić na początku 5$ a następnego dnia Ci oddam Ci 5$ + 6% Smile


RE: Szukam nauczyciela - ciamciaj - 10-05-2012 05:39

(09-05-2012 23:40)generation7 napisał(a):  
(09-05-2012 07:47)Natlia200 napisał(a):  dzięki za zainteresowanie, przyznam, że kilka ofert jest bardzo ciekawych Smile

Oferuje:
- ok. 2,5x kwoty po 20 dniach roboczych.

Program: Royalty7 ( 2.7x ) lub NanoEarn ( 2,3x ) W dwóch przypadkach po 10 dniach roboczych zwraca sie pieniądz.

Jeżeli chcesz to moge Ci szczegółowo rozmieścić plan działania w ktorym opisze ( Timing kiedy wplacac i przez co )
Porównanie ePortfelowych kont. Wzamian za refa.

Jak chcesz możesz u mnie wpłacić na początku 5$ a następnego dnia Ci oddam Ci 5$ + 6% Smile

Generation prosze nie podaj kwot z kosmosu. W jaki sposb dajesz zwrot z Royalty po 10 dniach roboczych? Niby jak to masz możliwe? Pozdrawiam naciagaczy Smile


RE: Szukam nauczyciela - Natlia200 - 10-05-2012 05:56

nie zalewajcie mnie ciągłymi pytaniami typu "wybrałaś już kogoś"
jak na razie chce dokładnie prześledzić każdego ofertę Smile
jeżeli mnie zainteresujecie napiszę


RE: Szukam nauczyciela - Hodza - 26-05-2012 09:22

Witaj,
Na mojej stronie znajdziesz rejestrację na darmowy biuletyn. Dla członków biuletynu udostępniam przygotowane przeze mnie "Kalkulatory Inwestycyjne JBP" wraz z instrukcją. Możesz podać kwotę inwestycji początkowej lub stopniowe doinwestowywanie oraz określić jaką kwotę miesięcznie chcesz wypłacać. Kalkulator oblicza od którego dnia od początku inwestycji będzie to możliwe. Można też wykorzystać wariant pełnego zwrotu kapitału początkowego a później osiągnięcie zaplanowanego poziomu wypłat miesięcznych. Kapitał można wycofać najwcześniej w ciągu 61 dni, z uwzględnieniem wszystkich prowizji. Jeśli kapitał może pracować dłużej to należy stosować strategię z optymalizacją co znacznie przyśpiesza osiągnięcie zaplanowanych wypłat miesięcznych.
Prowadzę też webinary m.in z inteligencji finansowej oraz praktycznego jej przełożenia na zarabianie w Internecie. Informacja jest rozsyłana do wszystkich subskrybentów mojego darmowego biuletynu.
Z życzeniami wolności,
Jacek 'Hodża' Paciorek
PS Mój nick 'Hodża' pochodzi od Hodży Nasreddina. Ale 'Hodża' jest też tytułem używanym w krajach bliskiego i środkowego wschodu dla wyróżnienia ludzi, którzy pomagają innym: lekarze, nauczyciele, wysoko postawieni urzędnicy administracji. Więc pasuje do tytułu wątku Smile


RE: Szukam nauczyciela - kipeer - 26-05-2012 22:37

(10-05-2012 05:39)ciamciaj napisał(a):  
(09-05-2012 23:40)generation7 napisał(a):  
(09-05-2012 07:47)Natlia200 napisał(a):  dzięki za zainteresowanie, przyznam, że kilka ofert jest bardzo ciekawych Smile

Oferuje:
- ok. 2,5x kwoty po 20 dniach roboczych.

Program: Royalty7 ( 2.7x ) lub NanoEarn ( 2,3x ) W dwóch przypadkach po 10 dniach roboczych zwraca sie pieniądz.

Jeżeli chcesz to moge Ci szczegółowo rozmieścić plan działania w ktorym opisze ( Timing kiedy wplacac i przez co )
Porównanie ePortfelowych kont. Wzamian za refa.

Jak chcesz możesz u mnie wpłacić na początku 5$ a następnego dnia Ci oddam Ci 5$ + 6% Smile

Generation prosze nie podaj kwot z kosmosu. W jaki sposb dajesz zwrot z Royalty po 10 dniach roboczych? Niby jak to masz możliwe? Pozdrawiam naciagaczy Smile
Ty debilu. 10 dni roboczych to 14 dni kalendarzowych. Jeżeli reinwestujesz to zarabiasz więcej niż 154% kwoty z inwestycji oraz bierz pod uwage to, że robisz to na koncie który jest podpisany i dostajesz dodatkowe grosze.


RE: Szukam nauczyciela - teel - 26-05-2012 22:49

Zaczynając zdanie od wciskania inwektywy na osobę, która nic Ci nie zrobiła właśnie pokazałeś kolejny raz swój poziom intelektualny niższy od zera.

..chyba, że Twoje otoczenie od dziecka nazywało Cię debilem, i tak Ci zostało- to przepraszam.