Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowicjuszka a zarabianie w internecie (/Temat-Nowicjuszka-a-zarabianie-w-internecie-53203)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - ther - 05-11-2012 14:57

Obecny PP (z podpisu) rozwijam i nie mam sie jeszcze specjalnie czym pochwalić (kilkanaście $/miesiąc to jeszcze nie osiagnięcie). Ale z mojego poprzedniego projekciku mam takie oto wypłaty (oczywiście nadal sie kręci ale już tak nie skupiam się na nim).
Dowód załączony


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - ther - 05-11-2012 15:07

Jak ktos dokładnie chce sie zapoznać z detalami to podsyłam link do filmików ludzi, którzy wprowadzają firmę na polski rynek (Darmowe Smile.

http://www.gvopolska.com/blog/training/

Jeżeli przekonacie się - mimo wszystko zapraszam do zapisania się w moje grupie. Bonus, który daje po spełnieniu kilku warunków (nie chcę byc naciągnięty - tak jak i każdy) pozwoli na spokojne zapoznanie się zarówno z PP jak i narzędziami w koncie (np. autoresponderem albo kreatorem stron opartym na WorPressie). POnadto ruszam z czymś co nazywam 4blogs4money i myślę, że ten projekcik też zacznie przynosić kolejne osoby do struktury. Im wyzej będziecie, tym więcej osób podepnę pod WAS Smile

WAŻNE: decydując się miejcie przygotowane minimum 2 osoby, które zapiszą sie pod Was. Od razu dostaniecie od nich po 5$ w pierwszym miesiącu i to umożliwi WAm na otrzymywanie dochodu pasywnego 2 poziomy w dół.

Zresztą - obejrzyjcie filmiki i zrozumiecie wszystko.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Opzz - 05-11-2012 15:32

Witam ja od tygodnia zaczołem przygode ze stroną http://www.myiyo.com/?ref=37593578


więc jeszcze dużo o niej powiedzieć nie jestem w stanie, chodzi tu o wypełnianie ankiet które przychodzą na twoje konto na tym servisie. A może miał ktoś styczność dłużej z tą strona i jest w stanie coś powiedzieć


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Átame - 07-11-2012 14:54

Witam,
piszę z takim zapytaniem, czy znacie jakiś dobry, sprawdzony sposób jeśli chodzi o zarabianie na uploadowaniu? Czytałam, że swego czasu można było całkiem nieźle zarobić na serwisie chomikuj.pl , ale odkąd zmienili coś w programie partnerskim jakikolwiek zarobek graniczy tam z cudem.
Są wam znane inne serwisy tego typu?
Tylko nie piszcie prosze o firecash itd. bo to dla mnie czarna magia. Big Grin


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - yazir - 07-11-2012 15:02

@up Jeśli chodzi o normalne PPD to popatrz z jakich serwisów wrzucają na warezach i dołącz Tongue A później wrzucaj swoje linki


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Átame - 07-11-2012 16:09

(07-11-2012 15:02)yazir napisał(a):  @up Jeśli chodzi o normalne PPD to popatrz z jakich serwisów wrzucają na warezach i dołącz Tongue A później wrzucaj swoje linki


hmm a myślisz, że to opłacalne dość? Cool


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - v3XeR - 07-11-2012 22:23

Ja polecam Ci egofiles.com, jest to PPD.
Jeśli chcesz więcej informacji to powiem Ci za refka Big Grin
PW jak coś Wink