Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowicjuszka a zarabianie w internecie (/Temat-Nowicjuszka-a-zarabianie-w-internecie-53203)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Szaman1644 - 18-07-2012 09:32

Lepszy rozwiązaniem według mnie jest rewardingways.com.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Jaro070 - 18-07-2012 12:31

Ja proponuję PPAdownload: http://ppadownload.net/ 2 Na jednym starterze PLAY zarobiłem 4,06$.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - NatyNakemiin - 18-07-2012 15:40

na czym polega PPA?


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - tollusiek - 18-07-2012 19:41

Ja w sumie też się od Ciebie wiele nie różnię i też jestem nowicjuszem. Są wakacje, mam więc dużo czasu na czytanie o tych przeróżnych sposobach i obecnie najbardziej przekonał mnie serwis MyPay. Nie oczekuję dużych zarobków, maksymalnie 50 złotych byłoby dla mnie szczytem osiągnięć. Oczywiście póki co, bo chcę dozbierać sobie na konkretną rzecz, a być może potem zajmę się czymś "większym". Inni piszą, że na MyPay jest dużo roboty, a moje zdanie w tej kwestii jest takie, iż gdy wypełnisz te parę ankiet, to złapiesz tak zwaną wprawę. Może tylko jak tak mam, w co wątpię, ale ankiety już z każdą następną wypełniam coraz szybciej. W ciągu trzech dni mam już ponad 5 złotych. Niektórzy powiedzą: "ale to jest przecież mało!", ale ja zaczynałem bez poradników, zarobki pierwszego dnia wyniosły 75 groszy - malutko, drugi dzień: 1,56 złotego - lepiej, a trzeciego dnia, czyli dziś, zarobiłem póki co 2,30, a myślę że będzie więcej. To są początki więc taka kolej rzeczy jest zrozumiała. Polecam Ci ten serwis, ale pewnie już o nim słyszałaś.
A temat ogólnie pomocny nie tylko Tobie, ale i ja z niego korzystam, czytając innych zdanie i punkt widzenia. Czekam na więcej komentarzy od innych, bardziej doświadczonych użytkowników.

//

Edytuję, ponieważ aktywowałem już drugi bonus i mam już ponad 6,50. Jak widzisz, szybko wpada kasa, lecz uważaj by nie zbierać po 100-200 złotych ani więcej, tylko najlepiej do 50 zł. Administratorzy często banują takie osoby, inaczej mówiąc - zbieraj do 50 zł, będzie bezpieczniej i masz większą szansę na wypłatę pieniążków.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - NatyNakemiin - 19-07-2012 00:19

(18-07-2012 19:41)tollusiek napisał(a):  Ja w sumie też się od Ciebie wiele nie różnię i też jestem nowicjuszem. Są wakacje, mam więc dużo czasu na czytanie o tych przeróżnych sposobach i obecnie najbardziej przekonał mnie serwis MyPay. Nie oczekuję dużych zarobków, maksymalnie 50 złotych byłoby dla mnie szczytem osiągnięć. Oczywiście póki co, bo chcę dozbierać sobie na konkretną rzecz, a być może potem zajmę się czymś "większym". Inni piszą, że na MyPay jest dużo roboty, a moje zdanie w tej kwestii jest takie, iż gdy wypełnisz te parę ankiet, to złapiesz tak zwaną wprawę. Może tylko jak tak mam, w co wątpię, ale ankiety już z każdą następną wypełniam coraz szybciej. W ciągu trzech dni mam już ponad 5 złotych. Niektórzy powiedzą: "ale to jest przecież mało!", ale ja zaczynałem bez poradników, zarobki pierwszego dnia wyniosły 75 groszy - malutko, drugi dzień: 1,56 złotego - lepiej, a trzeciego dnia, czyli dziś, zarobiłem póki co 2,30, a myślę że będzie więcej. To są początki więc taka kolej rzeczy jest zrozumiała. Polecam Ci ten serwis, ale pewnie już o nim słyszałaś.
A temat ogólnie pomocny nie tylko Tobie, ale i ja z niego korzystam, czytając innych zdanie i punkt widzenia. Czekam na więcej komentarzy od innych, bardziej doświadczonych użytkowników.

//

Edytuję, ponieważ aktywowałem już drugi bonus i mam już ponad 6,50. Jak widzisz, szybko wpada kasa, lecz uważaj by nie zbierać po 100-200 złotych ani więcej, tylko najlepiej do 50 zł. Administratorzy często banują takie osoby, inaczej mówiąc - zbieraj do 50 zł, będzie bezpieczniej i masz większą szansę na wypłatę pieniążków.

Mnie zbanowali kiedy mialam ok. 80zł. Mimo ze podawałam swoje prawdziwe dane i meczylam sie z telefonami z tych stronek co wypelnialam. Raczej nie chce tam wracać.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - tollusiek - 19-07-2012 12:23

Rozumiem, mnie też by takie coś zraziło. Jak już pewnie wiesz, jest to mój początek, dlatego już wiem do jakich sum dobijać spokojnie, a do jakich nie. Jeżeli będę posiadał te 40-50 złotych na koncie, albo i nawet mniej, a otrzymam bana - zaczynam szukać czegoś innego bo dla mnie MyPay jest jedynym sensownym i w miarę szybkim zarobkiem, jeśli nie otrzymam banicji oczywiście. Jeżeli znajdę coś ciekawego, napiszę od razu w Twoim temacie Smile Wiele jest ludzi, którzy zaczynają, albo nie wiedzą jak zacząć "małymi kroczkami", więc tacy właśnie ludzie powinni sobie pomagać, nawet i bezinteresownie.
Pozdrawiam, tollusiek.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - NatyNakemiin - 19-07-2012 21:46

(19-07-2012 12:23)tollusiek napisał(a):  Rozumiem, mnie też by takie coś zraziło. Jak już pewnie wiesz, jest to mój początek, dlatego już wiem do jakich sum dobijać spokojnie, a do jakich nie. Jeżeli będę posiadał te 40-50 złotych na koncie, albo i nawet mniej, a otrzymam bana - zaczynam szukać czegoś innego bo dla mnie MyPay jest jedynym sensownym i w miarę szybkim zarobkiem, jeśli nie otrzymam banicji oczywiście. Jeżeli znajdę coś ciekawego, napiszę od razu w Twoim temacie Smile Wiele jest ludzi, którzy zaczynają, albo nie wiedzą jak zacząć "małymi kroczkami", więc tacy właśnie ludzie powinni sobie pomagać, nawet i bezinteresownie.
Pozdrawiam, tollusiek.


spoczo :3


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - UnB - 20-07-2012 11:30

Siemanko ! Ja jestem nowy i też chętnie dowiem się o tajnikach zarabiania, bo niestety na dzień dzisiejszy to nawet na piwo nie mam. Zaraz ogarnę posty niżej i zacznę coś działać, pozdro ludzie ! Smile


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Qwik - 20-07-2012 13:29

(20-07-2012 13:27)marwie129 napisał(a):  Proponuję sprawdzić to: http://pl.20dollars2surf.com

Naprawie myślisz ze są tu sami debile?

facepalm


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Qwik - 01-08-2012 23:11

(01-08-2012 23:08)betina123654 napisał(a):  Mała inwestycja tylko 15 zł. trochę pracy przy polecaniu i kasa wraca się wielokrotnie wszystko przejrzyste i legalne polecam http://megapensja.pl

Kolejna naiwna osoba facepalm .