Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowicjuszka a zarabianie w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowicjuszka a zarabianie w internecie (/Temat-Nowicjuszka-a-zarabianie-w-internecie-53203)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowicjuszka a zarabianie w internecie - cyniczna - 07-05-2012 15:05

Cześć!

Jak w temacie - jestem nową osobą pragnącą nieco wtajemniczyć się w kwestie zarabiania w internecie. Nie powiem - brzmi to całkiem zachęcająco, niestety brak mi jakiegokolwiek doświadczenia (jedynie PTZ na lockerz, na którym i tak nie wiem o co chodzi Tongue). Chciałabym zarobić sobie trochę pieniędzy i ewentualnie wygrać jakieś fanty, ale jak wcześniej napisałam natura nowicjusza nie jest zgodna z osiągnięciem sukcesu w tej dziedzinie.

Liczę na wskazówki i pomoc. Z góry dziękuję!


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - pampuch721 - 07-05-2012 15:45

Z tego co wiem to na Lockerz już nic nie wygrasz/nie zarobisz... Także chyba lepiej sobie to odpuścić (proszę kogoś obeznanego o potwierdzenie czy mam rację).
Jeśli chodzi o początki zarabiania w internecie... Na początku, gdzie na pierwszy rzut oka padają strony z klikaniem, najłatwiejsze wydają się buxhosty i najbardziej zachęcająco wyglądają jeśli chodzi o wartości klików, jednakże odradzam Ci te strony pod każdym względem. Buxhost to strona PTC stworzna na bardzo popularnym skrypcie, zwykle klik w reklamę daje 1 cent lub więcej, zazwyczaj ma krótką żywotność (szybko upada/staje się scamem), z tego względu lepiej je omijać (chociaż wiadomo, zdarzają się wyjątki, ale te tylko potwierdzają regułęBig Grin).
Najlepiej byłoby, gdybyś napisała, w jaki sposób chciałabyś zarabiać. Nie wiem co Ci polecić, gdyż niektórych klikanie w reklamy nie zadowala (i się nie dziwię). Dobrze jest też na początek poszukać na forach informacji o stronach do zarabiania, poczytać co nieco itp.
Od razu wspomnę, że jeżeli nastawiasz się na zarobki rzędu 100-200zł/miesiąc od samego początku to niestety nie każdy tyle zarabia (oczywiście z czasem zarobki mogą być dużo wyższeWink).
Jeśli chciałabyś jakieś konkretne strony do zarabiania oraz dalszą pomoc i wskazówki to pisz śmiało na pw bądź gg: 1713147

PS. Pierwsze co by zarabiać w internecie potrzeba też założyć konto w internetowych bankach, takich jak np. PayPal, AlertPay... Więcej na pw lub gg, wtedy wszystko postaram się wyjaśnićSmile.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - teel - 08-05-2012 08:55

Jest wiele sposobów zarabiania w internecie, i każdy sprawdza się w czym innym.

Możesz zacząć, tak jak kolega napisał, od klikania w reklamy, co mi wydaje się nad wyraz czasochłonne aby zarobić jakieś kieszonkowe.

Kolejnym sposobem jest PPA- a więc uploadowanie plików, po to aby ktoś to ściągnął np. wysyłając SMS'a, lub wypełniając jakieś ankiety- tutaj trzeba trochę przysiąść, ale jeśli znajdziesz coś, co ludzie będą chcieli pobierać i dobrze to zareklamujesz, to można wyciągnąć z tego fajne pieniądze.

Następnym sposobem jest opcja, na którą ja zdecydowałem się kilka miesięcy temu, a więc- inwestowanie. Jest to chyba najbardziej opłacalny sposób zarobku (według mnie), lecz trzeba tutaj posiadać jakiś wkład własny- bez tego praktycznie nie ruszymy. Zarobki oscylują tutaj od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych miesięcznie, w zależności od zainwestowanego kapitału, i sposobu działania.


To tylko kilka sposobów, na pewno znajdziesz ich znacznie więcej.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - cyniczna - 08-05-2012 09:50

Dziękuję za odpowiedzi. Najbardziej zachęciło mnie uploadowanie no i "inwestowanie" (chociaż zależy też od kwoty jaką muszę początkowo "pożegnać"). Słyszałam też o np. pisaniu poradników/artykułów/zadań/czegokolwiek. Jest to opłacalne?

A co z serwisami, które DZIAŁAŁY w taki sam sposób jak lockerz (na zasadzie coś robię i wybieram nagrodę)?


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - DejvDave - 08-05-2012 15:56

Przyłączam się do pytania.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - pampuch721 - 08-05-2012 19:01

@cyniczna
Jeśli chodzi o uploading to nie pomogę Ci za bardzo - sam w tym nie siedzę i nie orientuje się dokładnie.
Za jakiś czas na pw podeślę Ci propozycję zarobków, w tym coś z inwestycji.
Jeśli chodzi o serwisy, w których coś się robi i za to dostaje nagrody lub punkty, które później wymienia się na nagrody, to polecam Solytary i/lub Inkazee.
Solytary to strona, na której gra się w pasjansa, zbiera "Kupony", czyli swego rodzaju punkty a następnie można próbować wygrać jakąś nagrodę. To samo na Inkazee, tyle, że tam gra się w inną grę i żeby dostać nagrodę trzeba dopłacić (na wysyłkę nie starczy), czego w Solytary nie trzeba.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - BabciaKleofas - 08-05-2012 19:52

Multiklik.pl - jak trafisz i "wstrzelisz się" z kliknięciem w odpowiednim momencie, wygrywasz jakąś fajną, małą nagrodę. Wink
Poza tym polecam inwestowanie, np. w JSS-Tripler.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - barto - 08-05-2012 23:06

w sumie prizers.pl mimo ze nagrody wysyłają są mało profesjonalni, odwołuja/przekoładają restocki
Co do multiklik.pl głośno o nim jednak wole podchodzić do tego sceptycznie do momentu kiedy pojawią się 1 zdjęcia odebranych nagród.


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - cyniczna - 12-05-2012 10:26

No cóż, mogę się pochwalić, że wygrałam w multikliku i czekam na nagrodę Smile
Zarejestrowałam się również na prizers i solytary. Jeszcze jakieś propozycje?


RE: Nowicjuszka a zarabianie w internecie - xJAmaTOx - 12-05-2012 10:28

Pisz na PW Tongue