Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start-biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Start-biz (/Temat-Start-biz-53194)



Start-biz - generation7 - 07-05-2012 03:40

Witam, proboje stworzyć coś w sieci co by przyniosło dochody. Narazie chciałem w Buxie promować linki z których bym spłacał 50% waszego zysku a 50% z własnej kieszeni.

Jakie ceny was interesują :-)? Myslalem, że każdy z użytkowników którzy zarobi X kasy będzie zdobywał np. 100 klików na jego stronke.(bonusik)

Na początku pomyślałem o wypłacie min. 2-4zł, System refa i mały procent z ich kliknięć.

Za tydzień mój zarobek dzienny to będzie przeszło 25$ na alertpay i będe się starał płacić każdemu niedziela rano - poniedziałek rano - piątek wieczorem - sobota wieczorem.

Myśle, że zabezpieczenie na ten miesiąc to 150zł. Gdy sprawa się rozgłośni i będzie samo na siebie zarabiać przynajmniej w 80% to minimalna wypłata "1zł" dla premium userów.

Stawki premium +20% z tego co obliczyłem. Na początku będą zwiększone zarobki o 20% z racji tego, że mało chętnych do wykupu.

Mowić kto chętny na zarobienie u wujka michała kieszonkowe na piwo impreza

pokerface

PS. Szukam kogos do pomocy, pisać w temacie


Start-biz - Artinesse - 28-02-2018 21:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.