Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]fake konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]fake konta (/Temat-Rozwiazane-fake-konta-5310)



[Rozwiązane]fake konta - molek19 - 16-04-2010 15:32

Mam pytanie odnośnie przyznania sie do fake kont
Otóż czytałem wiele o tym na forum i wszyscy mówią że trzeba sie przyznać. ja sam osobiście sie przyznałem. ale z ciekawości mam pytanie czy jest taka osoba której nie wysłali nagrody przez to że robił fake konta ??


RE: fake konta - Sony_st - 16-04-2010 15:33

lepiej się przyznać, bo wtedy zablokują Ci dostęp do lockerz, a tak stracisz 50% PTZ a z-listera Ci zostawią


RE: fake konta - molek19 - 16-04-2010 15:41

no zgadzam sie ale czy jest taka osoba z polski która zie dostała nagrody przez fake konta zna ktoś taką??


RE: fake konta - Tidus - 16-04-2010 15:49

(16-04-2010 15:32)molek19 napisał(a):  Mam pytanie odnośnie przyznania sie do fake kont
Otóż czytałem wiele o tym na forum i wszyscy mówią że trzeba sie przyznać. ja sam osobiście sie przyznałem. ale z ciekawości mam pytanie czy jest taka osoba której nie wysłali nagrody przez to że robił fake konta ??

Jest dużo takich osób , lecz Ci co się przyznali z tego co wiem zawsze dociera nagroda tylko 50% - ptz masz


RE: fake konta - molek19 - 16-04-2010 15:56

Ja czuje że dobrze zrobiłem bo jak mam siedziec i tracić czas na przykład na oglądaniu filmików to wole zeby ten czas który straciłem nie poszedł na marnie i jak wygram to żeby nagroda doszła


ale jak jest taka osoba na forum która sie nie przyznała nie dostała nagrody to niech napisze. Chce wiedziec czy to tylko taka bajka dla świeżaków że nie wysyłaja nagród czy fakt


RE: fake konta - mati852a - 16-04-2010 18:39

Przyznałem jakiś czas temu do fake accounts, usunęli mi 50% ptz, z-list został. Powiedzieli mi że mogę brać udział w restockach Wink Jakbyś się nie przyznał, a by cię złapali wyzerowali by zapewne twoje konto, więc dobrze zrobiłeś.


[Rozwiązane][Rozwiązane]fake konta - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.