Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]W ilu procentach ufasz Lockerz.com? (/Temat-Zamkniety-W-ilu-procentach-ufasz-Lockerz-com-531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Leilong - 25-01-2010 19:54

70%, z Fify się wywin eli teraz zobaczymy co z Need for Speedem -.-'


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - WalkmaN - 25-01-2010 21:37

60-89% Smile


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Draker - 25-01-2010 22:15

(25-01-2010 14:43)leopard_96 napisał(a):  Draker a co to ma do scam'u? Nagrody wysyłają, ponieważ wiele osób (w tym polacy otrzymywali nagrody).

Oj, bardzo bardzo dużo.
Wygrałem PSP, przez moją nieudolność nie otrzymałem go (nie zrobiłem Forward Message, tylko ctrl c + crtl v z treścią order recipt). I uwierz mi, znam dużo takich osób.

Oj serwisy scamowe na których zarabiasz klikając w reklamy też wypłacają - niektórym.

Dostałem od nich koszulkę OK, ale PSP, czy nawet Paypal gifta nie. (a przecież udało mi się zamówić)
Teraz mojemu kumplowi wysłali wiadomość, że nie mają Ipoda w tej chwili i wyślą mu za 2 tyg lub zwrócą mu punkty - a na początku stycznia otrzymał wiadomość (w tłumaczeniu na PL) - "Twój Ipod Shuffle 4GB został do Ciebie wysłany, oczekuj przesyłki w przeciągu 14-21 dni."
LOCKERZ przekręca wszystko jak może - i jest to widocznie, przynajmniej z mojego punktu widzenia Wink


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Xemmeo - 26-01-2010 11:04

W 60-89%. Dużo jest filmików na yt lecz zawsze jest jakis procent niepewności. Jeśli uda mi się coś wygrać i mi to przyślą to wtedy dopiero będę miał 100% pewności Wink


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - jeworas - 29-01-2010 21:43

Jak dla mnie to poważna firma, w końcu założona przez jednego z ojców Amazon.com


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - A62 - 30-01-2010 17:22

czekam az cos przyjdzie to bede pewny na 100% tego serwisu, narazie zdjecia i filmy pokazuja ze sa wiarygodni


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Fisher255 - 30-01-2010 23:09

Ja niestety ufam portalowi lockerz.com w 15 %... Już wyjaśniam czemu :

To jest darmowa strona ? Czy aby na pewno ? A cło, i vat przy odbiorze przesyłki ?
Nie wierze, że ludzie dają Ci coś za darmo. A szczególnie nie takie nagrody jak oferuje ten portal.


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Masochista - 31-01-2010 00:18

ja 21 %
Jak przyjdzie tapeta to wzrośnie na 69% Big Grin


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - Razer - 31-01-2010 13:37

(30-01-2010 23:09)Fisher255 napisał(a):  A cło, i vat przy odbiorze przesyłki ?

Jakbyś wiedział o czym piszesz, to nie napisałbyś tego.... Cło i VAT leci do państwa, a nie do locka...


RE: W ilu procentach ufasz Lockerz.com? - WalkmaN - 31-01-2010 16:45

po styczniowym restocku juz mniej ufam im : ( 30-59% ;/