Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzy pytania Paypal i mBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Trzy pytania Paypal i mBank (/Temat-Trzy-pytania-Paypal-i-mBank-53097)



Trzy pytania Paypal i mBank - Raydetth - 05-05-2012 00:08

Witam, nie wiedziałem gdzie to dokładnie napisać no ale niech to już tutaj będzie. Mam trzy pytania odnośnie Paypal'a i mBanku, które są ze sobą powiązane. Rodzaj konta to IzzyKonto
1. We wtorek wysłałem potwierdzenie Paypalu na konto mBank i do dzisiaj go nie ma, czy są jakieś problemy i kiedy spodziewać się potwierdzenia?
2. W środę wysłałem POCZTĄ 'wpłatę' na własne konto i na kwitku napisała Pani XXXX(tu jest poczta) 66-666, a na danych banku mam miejscowość MIEJSCXWOSC(tu mieszkam) 66-666 - będą jakieś problemy jeśli rozumiecie o co mi chodzi?
3. JW. tylko, że tu pytanie kiedy dojdzie wpłata na konto w mBanku? Bo czekam do dziś


RE: Trzy pytania Paypal i mBank - w3ly - 05-05-2012 08:30

1. Potwierdzenie nie przychodzi w ciągu 24h. Najczęściej trzeba poczekać 3-5 dni.
2. Nie mam najmniejszego pojęcia o co Ci chodzi.
3. Dzisiaj pieniądze powinny być.


RE: Trzy pytania Paypal i mBank - tomazzi - 05-05-2012 08:38

odnośnie pytania numer 1
czas oczekiwania to od 3 o 5 dni roboczych a nie pracujących ...
we wtorek było święto więc dzień pracujący a nie roboczy
potwierdzenie będziesz miał po weekendzie w poniedziałek lub wtorek

pytanie numer 2 - szczerze mówiąc nie jestem w stanie odszyfrować kodu hieroglifów - napisz normalnie o co chodzi bo tak to wątpię by ktokolwiek zrozumiał

pytanie 3 jeśli wpłacałeś na poczcie to również czas do 5 dni roboczych - jak w przypadku pytania numer 1 to pieniądze na koncie będziesz miał w poniedziałek lub wtorek
na pewno nie dostaniesz ich dzisiaj jak pisze przedmówca bo dzisiaj dzień pracujący a nie roboczy


RE: Trzy pytania Paypal i mBank - w3ly - 05-05-2012 10:11

Racja tomazzi... Chodziło mi o dni robocze. A z tą pocztą to pomyliły mi się dni Big Grin i cały czas myślałem, że jest dzisiaj piątek Xpokerface


RE: Trzy pytania Paypal i mBank - Raydetth - 05-05-2012 19:20

W drugim chodzi mi oto, że na moich danych banku jest miejscowość gdzie ja zamieszkuje i kod pocztowy, a na tym 'przelewie' pocztowym jest napisana miejscowość poczty i kod pocztowy. Będą jakieś problemy?


RE: Trzy pytania Paypal i mBank - tomazzi - 05-05-2012 19:24

przelew idzie na numer rachunku bankowego
jako właściciela mogłeś na druku wpłaty wpisać jako genowefa pigwa
baryłka piąta, 40-500 szczekocin

tak dla przykładu Smile