Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Najlepsze reklamy (/Temat-Najlepsze-reklamy-53092)



Najlepsze reklamy - Danio - 04-05-2012 22:16

Jakie są wg. was najlepsze strony z reklamami które można umieścić na stronę? Czy jeśli wrzucę jedną reklamę na dwie strony to będzie się zliczało? Czy mogę wrzucić na jedną stronę np. 10 reklam z 10 różnych serwisów?


RE: Najlepsze reklamy - Admin - 04-05-2012 22:25

Wszystko zależy od tematyki strony i ruchu nie ma jednoznacznej reklamy która jest najlepsza...


RE: Najlepsze reklamy - Nikodemsky - 04-05-2012 23:16

Jest masa zależności, jedne reklamy przekreślają drugie, jedne są typu CPM, drugie CPC inne tylko płacą za leady,

jeśli dopiero startujesz ze stroną, to polecam zaczekać do momentu w którym strona podejdzie w górę, w innym przypadku możesz stracić potencjalnych userów(nikt nie lubi natłoku reklam na witrynach),

testowałem masę programów i jak do teraz tylko dwa przypadły mi do gustu - adsense oraz epicgameads(z tym że to drugie, to tylko dla stron o tematyce gier i w języku angielskim), mało inwazyjne i póki co mam od nich największe dochody,

wszystko jeszcze zależy od tego jaką w ogóle masz tematykę na stronie, gdybyś powiedział nam ile masz na stronie UU, wyświetleń i jakich tematów się trzymasz, to pewnie otrzymałbyś bardziej konkretne odpowiedzi