Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 3L Jacka Danielsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam 3L Jacka Danielsa (/Temat-Sprzedam-3L-Jacka-Danielsa-53065)

Strony: 1 2 3 4


Sprzedam 3L Jacka Danielsa - rowik888 - 04-05-2012 14:35

Witam!
Mam dzisiaj do zaoferowania 3 litrową butelkę Jacka Danielsa. Oczywiście pełną Lol
W zestawie jest także śmieszna huśtawka i pudełko.
Cena takiego zestawu w sklepach wynosi od 370zl do 425zl i jeszcze do tego przesyłka.

Przykład:
sklep 1
sklep 2
Ja oddam za 300zł razem z przesyłką Smile
Transakcję proponuję dokonać na allegro.
Pozdrawiam i czekam na kontakt.
gg 5444341


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - nitram - 04-05-2012 15:25

Nie jestem zainteresowany ale musiałem Big Grin
Co jeszcze tu zobaczę że można sprzedawać?
Zapałki, słomę, kostkę brukową, meble ?


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - ciamciaj - 04-05-2012 15:31

Swoją drogą, mam palete dobrej kostki brukowej na podjeździe, przykryta, nie pokryta "glonem", mogę sprzedać, cena do uzgodnienia.


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - Morgoth2 - 04-05-2012 15:37

Moge prosic o foto wszystkiego co oferujesz ?
Jestem zainteresowany


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - rowik888 - 04-05-2012 17:14

(04-05-2012 15:25)nitram napisał(a):  Nie jestem zainteresowany ale musiałem Big Grin
Co jeszcze tu zobaczę że można sprzedawać?
Zapałki, słomę, kostkę brukową, meble ?

(04-05-2012 15:31)ciamciaj napisał(a):  Swoją drogą, mam palete dobrej kostki brukowej na podjeździe, przykryta, nie pokryta "glonem", mogę sprzedać, cena do uzgodnienia.

Jeśli próbujecie porównać dobrej jakości whisky do zapałek, słomy czy do "nie pokrytej" (brawo dla mistrza ortografii) pokerface glonem kostki to gratuluje facepalm
A ogłosiłem się tutaj, bo na allegro nie za bardzo można, więc nie wiem w czym macie problem...


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - ciamciaj - 04-05-2012 17:36

Z której strony czarny Jack jest dobrą whisky? pokerface

Prosze Cie, dobra whisky to może być single malt jakiś bądź niebieski Johnnie Smile

Co do tematu, to po prostu nas rozsmieszyło, że takie oferty pojawiaja się na tym forum Smile simple Smile


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - zarabiamwnecie - 04-05-2012 17:39

3l taki melanż by był, że hoho Smile


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - rowik888 - 04-05-2012 17:49

(04-05-2012 17:36)ciamciaj napisał(a):  Z której strony czarny Jack jest dobrą whisky? pokerface

Prosze Cie, dobra whisky to może być single malt jakiś bądź niebieski Johnnie Smile

Co do tematu, to po prostu nas rozsmieszyło, że takie oferty pojawiaja się na tym forum Smile simple Smile

Tak tylko, że za nie trzeba zapłacić dużo więcej...
A w tej cenie to Jack dla mnie jest dobry.


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - patyczak18 - 04-05-2012 17:53

Ja też lubię sobie czasem Jacka z colą wypić Smile

do ciamciaj

Ta blue Johnnie Walker ciekawy jestem ile razy go piłeś w życiu...


RE: Sprzedam 3L Jacka Danielsa - masterex2 - 04-05-2012 17:57

(04-05-2012 17:36)ciamciaj napisał(a):  Z której strony czarny Jack jest dobrą whisky? pokerface

Prosze Cie, dobra whisky to może być single malt jakiś bądź niebieski Johnnie Smile

Co do tematu, to po prostu nas rozsmieszyło, że takie oferty pojawiaja się na tym forum Smile simple Smile


Jak widzę takie posty to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Człowieku każdy ma inny gust i jak dla mnie Jack jest warty swojej ceny.