Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeden link - wiele możliwości... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jeden link - wiele możliwości... (/Temat-Jeden-link-wiele-mozliwosci-53045)

Strony: 1 2


Jeden link - wiele możliwości... - kalutor - 03-05-2012 22:06

Serwis który Wam przedstawiam, cechuje łatwość zarabiania. Jeśli dodać do tego przyjemny i funkcjonalny layout oraz wykluczyć podejrzenie o scam, to moim zdaniem rzecz jest warta zachodu.

Otóż o co chodzi? Chodzi o zamieszczanie linku skopiowanego ze strony serwisu gdzie tylko się da. Nie ma bowiem żadnych ograniczeń; mogą być to fora, sygnatury w stopkach, mailach, serwisy społecznościowe (FB akceptuje bez problemu), i wszystkie te miejsca, które uznamy za stosowne. Im więcej - tym lepiej.

Serwis płaci za każdy klik w zamieszczony przez nas link 0.10 USD. Ponadto za zarejestrowanie się w serwisie otrzymamy 0.50 USD.
Sprawa więc wydaję się łatwa, ale żeby się przekonać wypada dotrwać do wypłaty minimum, a ta nie jest wysoka i wynosi zaledwie 5 USD. Przy takiej stawce jej uzbieranie nie powinno być problemem, można więc podjąć takie ryzyko i przetestować ten program.

Wypłaty mogą być przelewane (jeśli chcemy automatycznie) na PayPal, AlertPay oraz Liberty Reserve.

Ponieważ raczej nie stracimy wiele czasu na zdobycie minimum uważam, że warto spróbować. Zachęcam zatem do rejestracji i owocnych zarobków.

Jeśli uznasz, że to info poszerza Twoje możliwości zarobku, zarejestruj się z tego linku:
http://earningsip.com/ref.php?page=act/ref&invcod=19739

Natomiast jeśli uważasz, że jest inaczej, dokonaj rejestracji z czystego linku:
http://earningsip.com


RE: Jeden link - wiele możliwości... - Jaro070 - 03-05-2012 22:21

Dowody wypłat są?


RE: Jeden link - wiele możliwości... - invihation - 03-05-2012 22:22

za szybka wypłate trzeba zrobić ofertę według mnie ta strona na 50% to scam gdyż nawet po zalogowaniu mamy pola na logowanie


RE: Jeden link - wiele możliwości... - kalutor - 03-05-2012 22:25

(03-05-2012 22:22)invihation napisał(a):  za szybka wypłate trzeba zrobić ofertę według mnie ta strona na 50% to scam gdyż nawet po zalogowaniu mamy pola na logowanie

Nie twierdzę, że nie, ale jednak pozostaje te 50% Smile


RE: Jeden link - wiele możliwości... - Max998 - 03-05-2012 22:27

Również polecam ten serwis, mam już tam konto od dokładnie 2 dni a mam już $4,60.
Wydaje mi się to podejrzanie łatwe i za dobrze płacące jak za byle jaki klik. Big Grin


RE: Jeden link - wiele możliwości... - invihation - 03-05-2012 22:37

wykonałem ich ofertę ale przycisk submit nie działa a zakładka kontakt również nie działa


RE: Jeden link - wiele możliwości... - Dennisek78 - 03-05-2012 22:48

To macie...

a zapewne nawet nie znacie e-maila do Nich, więc chociaż nie mają spamu ;/

Strona oferująca 0,10 USD jest możliwa bo np. Guschloud z takiego czegoś się utrzymywało.


RE: Jeden link - wiele możliwości... - kalutor - 03-05-2012 22:52

(03-05-2012 22:37)invihation napisał(a):  wykonałem ich ofertę ale przycisk submit nie działa a zakładka kontakt również nie działa

A uzbierałeś 5 dolców? Bo chyba dopiero wtedy można dziabnąć submit.


RE: Jeden link - wiele możliwości... - invihation - 03-05-2012 22:53

ja mam juz prawie 15$


RE: Jeden link - wiele możliwości... - mysza5000 - 03-05-2012 22:59

(03-05-2012 22:53)invihation napisał(a):  ja mam juz prawie 15$

i co wypłaciłeś ?