Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1PLN za pobranie pliku + rep! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 1PLN za pobranie pliku + rep! (/Temat-1PLN-za-pobranie-pliku-rep-53041)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - Dennisek78 - 05-05-2012 20:40

Gregory jeśli przed aktywowaniem subskrypcji np. fajne nie zastopowałeś tego i Ona była aktywna w chwili gdy wpisywałeś znowu PIN wtedy Mu oferty nie nalicza a Tobie przychodzi sms na Twoim telefonie usługa FAJNE jest już aktywna - Wtedy On NIE dostaje pieniędzy.


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - gregory1 - 05-05-2012 22:03

Chodzi o to, że ja za każdym razem dezaktywuje te oferty np " FAJNE ". Przychodzi mi po prostu pin i go wpisuje. Nie ma nic do pobrania. Nie przyszło mi, że usługa FAJNE jest juz aktywna bo ją zawsze stopuje.


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - Dennisek78 - 05-05-2012 22:29

Nie wtedy i tak mu nie zalicza, MUSI się zacząć pobieranie pliku, albo przekierowanie do innej strony, wtedy oferta jest zaliczona, w innym wypadku te oferty nie "wchodzą" do puli pieniążków u Niego.

Jeśli masz zmienne ip to za każdym razem zmieniaj IP to pomoże :-)


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - Stem - 06-05-2012 00:29

Plik 1 Big Grin

Godz 01:28

PP : [email protected]


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - tomo1821 - 06-05-2012 11:47

Zaraz mnie huj weźmie !!!

Przez twoje popierdolone oferty poszedłem tylko w koszta !!
Wszystkie oferty z listy zrobiłem i na żadnej pobienanie się nie rozpoczęło
1.Pobieraj Piosenki MP3 ZA Darmo!
2.Wprowadź swój numer telefonu komórkowego, aby otrzymać kod umożliwiający pobranie! Wprowadź swój numer telefonu komórkowego, aby otrzymać kod umożliwiający pobranie!
3.Gotowy do walki? Graj online!
4.Wpisz numer swojego telefonu, aby wygrać iPhone’a 4! Wybierz kolor i wpisz numer swojego telefonu, aby wygrać iPhone’a 4!
5.Wpisz numer swojego telefonu i wygraj doładowanie o wartości 100 EUR! Wpisz numer swojego telefonu i wygraj doładowanie o wartości 100 EUR!

(podałem pin co przyszedł) i gówno się nie pobiera. Huj mam z tego !! Poza tym, że będę otrzymywał płatne sms z 5-ciu serwisów, a żeby to anulować oczywiście trzeba wysłać następny sms.


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - gregory1 - 07-05-2012 12:47

Dokładnie. mi tez sie nie pobiera nic ... ;/


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - generation7 - 07-05-2012 17:38

(06-05-2012 11:47)tomo1821 napisał(a):  (podałem pin co przyszedł) i gówno się nie pobiera. Huj mam z tego !! Poza tym, że będę otrzymywał płatne sms z 5-ciu serwisów, a żeby to anulować oczywiście trzeba wysłać następny sms.

Bo to zła kobieta była. Nie umiesz zarabiać nie zarabiaj :-)


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - HOLANDIIA - 07-05-2012 22:42

1. 23:35
2. 23:38
3. 23:40

PP [email protected]


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - ProFarT - 09-05-2012 06:30

Wciąż nie dostałem pieniędzy.


RE: 1PLN za pobranie pliku + rep! - Shadecaster2 - 09-05-2012 14:15

powiem tak
po 1 nie robi to sie na kartach które się używa na co dzień ;S
po 2 wchodząc na link wyskakują ci offerty klikasz którąś, otwiera ci się nowa zakładka wypełniasz coś tam wracasz na poprzednia stronę i czekasz aż wyświetli się okienko Download File Now lub coś w tym stylu puki nie wyskoczy takie coś nie zaliczy offerty polecam także usuwać ciasteczka.