Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Zamknięcia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do Zamknięcia! (/Temat-Do-Zamkniecia-53030)



Do Zamknięcia! - Scoobyx - 03-05-2012 14:37

Sprzedam konto w serwisie za10groszy.pl.
Jest na nim 601 bidów. Za to można dużo rzeczy kupić po niskich cenach.
Cena jaka mnie interesuje to 50 zł. Do możliwej negocjacji. Wartość konta to 90 zł.
Płatność: PP
Kontakt: PW
Sprzedaję bo potrzebuję szybko pieniędzy.


RE: [SPRZEDAM] Konto za10groszy.pl - 601 bidów - Scoobyx - 05-05-2012 13:43

Nowa cena !
55 zł


RE: [SPRZEDAM] Konto za10groszy.pl - 601 bidów - Scoobyx - 11-05-2012 13:17

Sorry, za spam. Ale cena wynosi 50 zł !
Oszczędzasz 40 zł.
Dodam do tego metodę, jak te punkty pomnożyć !


RE: [SPRZEDAM] Konto za10groszy.pl - 601 bidów - lenka00 - 06-12-2012 20:04

Ja nie polecam kupowania od kogoś kont na tym serwisie. Wg regulaminu rejestrując się trzeba podać swoje prawdziwe dane osobowe. Ja wygrywając trzecią rzecz z tego serwisu zostałam poproszona o przesłanie skanu dowodu osobistego w celu sprawdzenia czy dane się zgadzają. Więc jeżeli ktoś kupi od Ciebie konto, coś wygra, udostępnisz mu swój dowód osobisty w celu weryfikacji? Samemu danych nie można w profilu zmienić, można do nich napisać i poprosić o zmianę, ale czy zmienią to nie wiadomo, bo piszą że zmieniają w wyjątkowych sytuacjach. Poza tym nie sądzę żebyś sprzedawał po okazyjnej cenie. Każdy nowy użytkownik rejestrując się tam za 45zł dostaje na start 600 bidów. No i w profilu ma swoje dane Smile


RE: [SPRZEDAM] Konto za10groszy.pl - 601 bidów - Scoobyx - 10-12-2012 19:12

Oferta jest z marca. Temat już dawno do zamknięcia.


Do Zamknięcia! - surfer0700 - 26-06-2013 18:07

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.