Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reguła do GM'a ze Spring Fling - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Reguła do GM'a ze Spring Fling (/Temat-Regula-do-GM-a-ze-Spring-Fling-5303)

Strony: 1 2 3


Reguła do GM'a ze Spring Fling - Tech - 16-04-2010 14:26

Oto i ona:
http://www.przeklej.pl/plik/spring-fling-rar-0012282u02mv

Jak widzicie wiele się nie zmieniło, ale wystarczyło by greasemonkey nie działał. NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEJ GWARANCJI, ŻE TAKA REGUŁKA BĘDZIE DZIAŁAĆ NA RESTOCKU GENERALNYM.

Jak na razie nie ma też symulatora restocku wiosennego, ale myślę, że Razer, czy ktoś inny na pewno taki zrobi Tongue


RE: Reguła do GS'a ze Spring Fling - Aja - 16-04-2010 14:28

Ja powoli trace nadzieje ze jeszcze kiedykolwiek bedziemy w stanie uzyc malpki:/ no ale regule pewnie bede mial w razie czego. Wielkie dzieki:]


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - KristopheR - 16-04-2010 14:36

Dzięki Smile


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - szulakaluble - 16-04-2010 14:57

Oni specjalnie piszą ze autofile i inne zabawki są dozwolone żeby ludzie sobie to poustawiali a oni zmienia sobie jedna kreskę _ i dupa zimna...


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - pespe - 16-04-2010 16:26

kurde szkoda że nie byłem na restocku bo taka właśnie sobie zrobiłem i ją miałem aktywną tak przeczuwałem


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - rafti - 16-04-2010 16:38

Mialem zrobiona sam taka regule i dodatkowa z lacznikiem na samym koncu tylko i nie zadzialala mi ta regula. Chyba ze cos namieszalem przy robieniu.......


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - Tech - 16-04-2010 17:07

Musiałem wgrać na nowo na przeklej, bo tamta regułka była mylnie podpisana jako regułka marcowa i by się mogło komuś pomylić. Teraz już jest ok, jednak nie wiem czy ten skrypt w ogóle będzie działał, gdyż czytałem, że nie tylko zmienili pola dodając "_" ale coś tam jeszcze namieszali...

Nie sprawdziłem tego podczas restocku, bo mi się spać chciało i nie mam zapisanej nigdzie strony, więc nie mam jak tego sprawdzić.


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - Razer - 16-04-2010 19:49

Szkoda, że nikt nie pomyślał, żeby zapisać mi źródło formularza tego Tongue


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - waski88 - 16-04-2010 19:53

te malpki i autofile nie maja sensu jak i tak lockerz bedzie cos zmienial na generalnym restocku


RE: Reguła do GM'a ze Spring Fling - Szczepan1990 - 17-04-2010 18:52

Dzięki miejmy nadzieje że się przyda