Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z-LIST (nowe wieści!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Z-LIST (nowe wieści!) (/Temat-Z-LIST-nowe-wiesci-5302)

Strony: 1 2 3


Z-LIST (nowe wieści!) - cinexik - 16-04-2010 14:20

Jak każdy Z-lister zapewne wie, teraz zamiast koszulek podobno ma być wysyłana Survival Kit-zestaw do czyszczenia aparatów fotograficznych. Wiele osób mówi, ze jest to droga rzecz i że mają tego pod dostatkiem, dlatego wysyłają. Czy to prawda, że kosztuje 50-100 $?

Oglądałem ostatnio gazetę pewnego sklepu (nie będę reklamować) i natrafiłem na pewną rzecz:

[Obrazek: p4120001k.jpg]

Swoje pomysły, pytania, przemyślenia czy coś, podawajcie niżej xD


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - mikolaj90 - 16-04-2010 14:25

Najtańszy digital survial kit kosztuje 101$ a najtańszy 19$


Poza tym, sprawdźcie sobie na amazon.com.


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - Kicha - 16-04-2010 14:26

Jezu ludzie zamiast cos napiszecie pomyslcie jak taki serwis moze dawac dla z-listerow takie cos... To jest nie potrzebne... Dadza cos innego uniwersalnego co dla kazdego uzytkownika sie przyda a nie to... Pod ta nazwa jest tysiace przedmiotow...
koniec Smile


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - Aja - 16-04-2010 14:26

Ja watpie ze beda dawac zestaw do czyszczenia aparatowTongue


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - Tomek - 16-04-2010 14:27

otoz jest tak: z-listerzy sprzed 19 marca dostana koszulki a z-listerzy po 19 marca dostana DIGITAL SURVIVING KIT co wedlug mnie jest beznadzeijne.

co do sprzedania zestawu to w necie jest za 30 $ wiec ktos cie oklamal czyli okolo 90 pln. mozna sprzedac za 100


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - Magnus - 16-04-2010 14:27

(16-04-2010 14:26)Aja napisał(a):  Ja watpie ze beda dawac zestaw do czyszczenia aparatowTongue

Mi też tak napisali w e-mailu że gadżety jakieś i napisali i że chyba survival kit ...


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - cinexik - 16-04-2010 14:29

tak tylko mówie, ale myśle, ze koszulka by była bardziej praktyczna.
Jak juz bede mial ochote na takie cos to sobie kupie za 29zł ( +VAT) w Polsce. Tongue


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - Bolt - 16-04-2010 14:35

Oj bez przesady, nie będzie zestawu do czyszczenia aparatu, bo na nim nie napiszą lockerz. Oni reklamują się też przez gadżety więc na pewno tego nie będzie z dwóch powodów: to badziew i jak wyżej pisałem, "lockerz" na nim nie napiszą..


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - matino3 - 16-04-2010 14:41

Jestem pewien w 100%, że nie będą dawać zestawu do czyszczenia aparatu, bo nie każdy ma aparat. Myślę, że będzie to coś bardziej uniwersalnego i niezależnego, możliwe, że jakiś gadżet do laptopa, albo płyta z jakimś oprogramowaniem.


RE: Z-LIST (nowe wieści!) - cinexik - 16-04-2010 14:45

Nie powinno być coś do kompa...
Nie wszyscy go mają.
Wiele osób przecież łazi na kafejki internetowe.
Zresztą jakby tak patrzeć to byśmy nic nie dostali.
Nie ma rzeczy, którą by wszyscy mieli.