Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] (/Temat-chcialbym-im-napisac-emaila-ale-nie-znam-anglika-P-TU-ZNAJDZIESZ-POMOC-53)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Enemy - 01-01-2010 12:30

Welcome!

I have a question about the money that you send to PayPal, namely, a PayPal account is set up in the same e-mail at Lockerz, but I still did not get $ 50. Is not it fraud?


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - hash - 02-01-2010 10:13

Proszę o przetłumaczenie tego:

Mam taki problem ,że nie zalicza mi pkt. za zalogowanie oraz nie dostałem punktów za 2 znajomych i nie odliczyło mi ich od liczby znajomych do z-list.Mój mail to ..........


Będę zobowiązany Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Ralphenko - 02-01-2010 10:31

I've got problem, it doesn't count me points for loggining in also i didn't get points for two friends and didn't deduct them from friends list needed to z - list status. My mail..


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wychowany - 03-01-2010 01:09

to ja też proszę o tłumaczenie

Witam!
Straciłem około 30 pare ptz nie wiem za co...Nie logowałem się nie cały tydzień, dzisiaj wchodzę tz.[2.01.2010] i mam 144 ptz... Proszę o wyjaśnienie i jak jest możliwość oddania ptz.

Pozdrawiam


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - KaRMaN - 03-01-2010 02:29

Ja takze bym prosił o tłumaczenie.

Witam!
Chciałbym dowiedzieć się czy moja koszulka została wysłana, ponieważ czekam na nia już około 2 miesięcy i brak po niej sladu.
Pozdrawiam

Btw na jaki mam e mail napisać w tej sprawie bo nie jestem pewny na [email protected] czy na [email protected] ?


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Ralphenko - 03-01-2010 10:38

@Wychowany
Hi.
I lost about 30 pzt, I don't know for what. I didn't log in about week, today i come (it's 2.01.2010) and i have 144 ptz...I ask for the explanation and as there is the possibility of the recovey of ptz

Regards.

@KaRMaN
Hi.
I would like to find out that my t-shirt was sent because I already wait for him about 2 months and lack after her the trace.

Regards.

Mniej więcej tak, pisz raczej do Helen.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Admin - 14-01-2010 20:44

zamykam - powstał nowy przypięty dział tutaj : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=911