Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] (/Temat-chcialbym-im-napisac-emaila-ale-nie-znam-anglika-P-TU-ZNAJDZIESZ-POMOC-53)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Enemy - 17-12-2009 14:15

Dla Error

Hello, from the same register on the site lockerz.com not get points for entry to the page
Yours ..


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - freemen11 - 17-12-2009 17:59

możecie przetłumaczyć taką wiadomość.
Witam mój problem polega na tym że nie dostałem PTZ za grę. Również dodałem 7 znajomych, ale PTZ nie zostały dodane. Proszę o rozwiązanie tego problemu. Dziękuję i pozdrawiam.

Rozumiem że taką wiadomość najlepiej wysłać na:
[email protected]


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Enemy - 17-12-2009 18:04

Freemen11

Hi my problem lies in the fact that PTZ did not get a game. Also, I added 7 friends, but not PTZ has been added. Please solve this problem. Thank you and greet.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - freemen11 - 17-12-2009 18:11

Dzięki za szybką odpowiedz, oby z taką samą prędkością odpowiedzieli na LockerzSmile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - hubert_kielce - 17-12-2009 20:32

Koledzy pomozecie napisac bo mam juz zaproszonych 7 znajomych a w tej liscie nadal mi pokazuje stara liczbe tj 4. Pomozecie napisac do nich po anglikansku maila?? Wiem ze podobno modyfikuja to albo po kilku dniach powinno sie to zmienic jednak mi juz sie nie zmienilo od ok 2 tygdoni jak myslicie pisac czy nie??


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Enemy - 17-12-2009 20:45

poczekaj jeszcze kilka dni maja poważne problemy z systemem i dlatego wyświetla ci tak a nie inaczej Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - martix0 - 20-12-2009 15:55

Też mam ten problem, odpisali mi że wszystko mają w bazie i po updacie będzie OK.
Jak piszecie emaile nie musicie nawet zwracać uwagi na czasy itd., najważniejsze aby było wiadomo o co chodzi. Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Mariolars - 21-12-2009 19:35

mam taki problem ponieważ otrzymałem od nich meila że przesyłka do mnie już jedzie ,a powinienem już dostać nagrode ipod touch i numer wysyłki a tu nic nie widać i nic nie słychać, więc chciałem do nich napisać po angielsku emaila.Oto jego treść:

Witam.Mam pytanie.Czy wysłali mi państwo nagrode ipod Touch 8GB lub numer potwierdzenia, ponieważ otrzymałem od państwa email , że niedługo powinienem otrzymać numer wysyłki i nagrode, a jej jeszcze nie otrzymałem.

Coś w tym stylu.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Enemy - 21-12-2009 19:41

Prosze

Hello. I have a question. Does the state have sent me a reward for iPod Touch 8GB or confirmation number, as e-mail I received from the state that should soon receive a shipment and the number of reward, and it has not yet received.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Mariolars - 21-12-2009 19:46

Dzięki