Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] (/Temat-chcialbym-im-napisac-emaila-ale-nie-znam-anglika-P-TU-ZNAJDZIESZ-POMOC-53)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - xellos666 - 14-11-2009 11:58

Magnus95 napisz czy problem występuje też na pozostałych kontach założonych z Twojego kompa czy tylko na Twoim koncie?


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Magnus - 14-11-2009 14:05

tak ale juz naprawiłem swoj proglem Tongue na 4 koncie juz ok Big Grin 22PTZ


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Andre101 - 18-11-2009 16:23

To bedzie cos takiego :
Hi,
I lost 40 PTZ. Please restore them to me.
Best regards Doniek
Ale to było na szybko więc tak troche musisz poprawic jak cos


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Andre101 - 18-11-2009 16:29

Ok mozesz tez tlumaczyc za pomoca tranzystora. Zeby nie angazowac innych ale czlowiek lepiej przetlumaczy niz maszyna


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Kleszczman - 18-11-2009 16:51

Pamiętajcie że jeśli Admin będzie zajęty i nie będzie miał czasu to możecie tłumaczenia słać do mnie (studiuje się ta anglistykę od 4 lat) więc droga wolna Wink


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Andre101 - 18-11-2009 16:59

Hehe to chyba bys mnie zagiol z anglika


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Sonybek - 18-11-2009 21:39

Jeżeli chcecie piszcie też do mnie mam kuzynkę po studiach która świetnie zna j.angielski to poproszę ja niech coś napisze lub przetłumaczy .


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - polakp - 20-11-2009 19:58

Chciałbym im napisać, że po tej gierce na początku nie odstałem pkt


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Admin - 20-11-2009 20:06

pewnie dostałeś po prostu jeszcze nie są wyświetlone - każdy ma ten problem
ludzie cierpliwości Smile)


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - polakp - 20-11-2009 21:35

Dziwne bo kumpel założył konto 2 dni temu i po gierce dostał pkt. Huh