Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] (/Temat-chcialbym-im-napisac-emaila-ale-nie-znam-anglika-P-TU-ZNAJDZIESZ-POMOC-53)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Magnus - 13-11-2009 19:43

@ADMIN - niech to będzie temat w którym będziemy tłumaczyć treści osobom które nieco słabiej znają angielski


chciałbym im napisac wiadomosc ale nie znam angielskiego moze ktos mi pomoc ?


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - Admin - 13-11-2009 20:01

ja moge napisz po polsku to ci przetlumacze


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - Magnus - 13-11-2009 20:13

Witam mam proglem zarejestrowałem sie na tej stronie nie podjąc wszystkich danych i po startowej grze i logowaniu miałem 0 PTZ . Do dnia dzisiejszego mam 0 prosze o pomoc i naprawienie mojego konta pozdrawiam ...


:Dcos takiego
pliska podaj emaila do nich Big GrinBig GrinBig Grin


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - Admin - 13-11-2009 20:31

(13-11-2009 20:13)MAGNUS95 napisał(a):  Witam mam proglem zarejestrowałem sie na tej stronie nie podjąc wszystkich danych i po startowej grze i logowaniu miałem 0 PTZ . Do dnia dzisiejszego mam 0 prosze o pomoc i naprawienie mojego konta pozdrawiam ...


:Dcos takiego
pliska podaj emaila do nich Big GrinBig GrinBig Grin

email jest na forum opcja "szukaj" nie boli

napisz:
Hello,
I have a problem few days ago I registered on lockerz but I didn't give all informations and after the game i had 0 PTZ till this day, please help fix my account please ...


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - @eryt$ - 13-11-2009 20:36

Może ktoś mi napisać jak mam do nich napisać że mi punktów nie wyświetla tylko cały czas zero i poda mi e-mail na jaki mam to wysłać Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - Admin - 13-11-2009 20:39

macie lenie : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=40 Tongue

napisz podobnie jak kolega nad toba :
Hello,
I have a problem i got 0 ptz this bug or something ?
please help fix my account please ...


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P - Magnus - 13-11-2009 20:43

ja juz sam znalazłem do nich emaila to ja nie len Tongue
dzieki za tłumaczonko admin Big GrinBig GrinBig Grin


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - xellos666 - 13-11-2009 22:22

ja, gdybym przez dłuższy czas miał ciągle 0 punktów na profilu, założył bym drugie konto na kogoś z rodziny i sprawdził czy problem się powtarza. Jak było by w porządku to bym korzystał z tego drugiego konta.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Magnus - 14-11-2009 09:18

aha a to konto moze byc z tego samego komputera ? ?ja mam 3 konta


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Kleszczman - 14-11-2009 11:42

Tak bo w regulaminie jest ustalone że na twoim kompie może mieć także twoja rodzina konta (no chyba że masz ich więcej niż 15 to się robi dziwne).