Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust tomer123 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszust tomer123 (/Temat-Oszust-tomer123-52993)

Strony: 1 2 3


RE: Oszust tomer123 - tomazzi - 03-05-2012 11:34

no oszukanych przez kogoś jest więcej więc tylko grupowo wchodzi w grę zgłoszenie

ja nic nie twierdzę, tylko piszę iż jeśli by się okazało, że to nie on was oszukał to wtedy za pomówienia, zniesławienie za straty moralne które są nie do oszacowania do których można podpiąć wiele czynników kwota zadośćuczynienia nie jest nigdy mała kwotą


RE: Oszust tomer123 - CMRR - 03-05-2012 11:38

Wiem doskonale o tym. Tylko dziwny jest fakt, że sam tomer123 się nie broni tylko Ty to robisz. Sam nie podważa dowodów tylko znalazł sobie adwokata w Twojej osobie.


RE: Oszust tomer123 - CMRR - 03-05-2012 11:40

Tak w ogóle mam kolejny dowód na Niego tylko wole poczekać, aż sam zacznie podważać dowody.


RE: Oszust tomer123 - tomazzi - 03-05-2012 11:47

hehehe nie jestem niczyim adwokatem Big Grin
po prostu nie brak osób podszywających się pod kogoś i nie raz tutaj już było tak na forum, że ktoś podszył się pod kogoś itp itd
nie bronię też nikogo tylko wyraziłem swoją opinię i zdanie o takich sytuacjach do czego mam pełne prawo Smile
co do tomer to powiem tak :
nie mam o nim dobrego zdania - sam zgłaszałem spam który robił na forum bo 1 temat w 1 miejscu dla niego to było mało i spamował swoimi tematami na forum w różnych działach ale to tylko temat spamu na inny nie biorę zdania i nie twierdzę, że jest oszustem czy, że nim nie jest
jestem w tej kwestii neutralny i nie zajmuję stanowiska konkretnie na tak lub nie Smile
na tym kończę dysputę gdyż wszystko co można było powiedzieć z mojej strony w tym temacie to powiedziane zostało


RE: Oszust tomer123 - MistrzYoda - 03-05-2012 11:49

Zamknijcie ten denny temat, ja też jestem jego adwokatem i co powiesz że to ukartowane ?? Smile


RE: Oszust tomer123 - CMRR - 03-05-2012 11:52

Doskonale Cię rozumiem tylko dobija mnie fakt, że tomer123 sam się nie broni a mam kolejny dowód na niego. Wolę poczekać z tym, aż sam zacznie się bronić.


RE: Oszust tomer123 - MistrzYoda - 03-05-2012 11:55

Oszustów tutaj pewnie i tak co nie miara, nic nie poradzisz, trzeba uważać skoro masz dowody że Cie oszukał. Proszę skończcie ten temat już.


RE: Oszust tomer123 - Johny - 21-06-2012 16:56

Kurwa oszust wysłałem kase i zero kontaktów zaraz wszystko wytłumaczymy.


RE: Oszust tomer123 - Johny - 21-06-2012 16:57

(03-05-2012 08:44)tomer123 napisał(a):  czemu próbujecie mnie wrabiać w jakieś oszustwa?
Człowieku ogarnij sie tydzien i mam twoje wszystkie dane.