Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop - Coraz bliżej ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Shop - Coraz bliżej ! (/Temat-Shop-Coraz-blizej-5297)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Shop - Coraz bliżej ! - cinexik - 16-04-2010 18:28

taak!
wiadomo, ze nie dadza 5 tysiecy filmikow, bo kazdy by tylko ogladał i zamawiał.
mogą zrobić sklepik i powiedzmy będzie otwarty np. raz w tygodniu przed godzine.


RE: Shop - Coraz bliżej ! - turech - 16-04-2010 18:56

To to byłby "mini restock" a nie shop... ludzie jak piszecie takie bzdety, że "w tygodniu na godzinę" to to by się nie nazywało 24/7...


RE: Shop - Coraz bliżej ! - Magnus - 16-04-2010 19:43

Właśnie ... napisali 24/7 więc powinien być otwarty cały czas może będzie otwarty poszczególnie na jakieś kraje ...


RE: Shop - Coraz bliżej ! - waski88 - 16-04-2010 19:50

jestem ciekaw co z tego bedzie


RE: Shop - Coraz bliżej ! - Piter56 - 16-04-2010 19:50

no wlasnie, 24/7 to nie 1h w tygodniu! hehe ;]


RE: Shop - Coraz bliżej ! - Mlody666 - 16-04-2010 21:29

Ech nie kumam waszej paniki z tym sklepikiem. Ceny może i pójdą w górę ale i tak teraz są niskie. Niewiele ponad miesiąc uzbierałem na najtańszego ipoda więc czemu płaczecie. Sklepik nie będzie na pewno działał tak ze wchodzisz zamawiasz i masz a następnego dnia wchodzisz zamawiasz i masz. Będzie jakaś ilość nagród na miesiąc pewnie przewidziana, limit np. 1 rzecz na miesiąc, tak mi się wydaje. Przecież nie wszystkie strony oferują nagrody w uzupełnieniach, np głupie przeczytam wszystkich ma nagrody dostępna cały czas więc w czym problem.

I przestańcie już pisać jak to będzie źle bo nie wiadomo jak będzie, a tym co liczyli że za zbieranie PTZ przez 2 miesiące dostana MacBooka to gratuluję naiwności i powodzenia w życiu...


RE: Shop - Coraz bliżej ! - picio - 16-04-2010 22:21

hehe mam nadzieje ze nie trzeba będzie płacić jak w normalnym sklepie


RE: Shop - Coraz bliżej ! - turech - 16-04-2010 22:55

Taki mały offtop do Młodego ;p
Wiesz ja na MacBooka "zbieram" ,ale od początku myślałem, że to będzie parę miesięczne zbieranie + cud, aby w ogóle go zdobyć, więc poczekam na sklep i nawet jakbym musiał zapłacić za niego 200$, a nie 1000$ to jest wielki sukces ( w Polsce 4,5k zl kosztuje, a tak to masz za 600 zl )


RE: Shop - Coraz bliżej ! - dante - 17-04-2010 08:47

no ja tez zbieram na macbooka albo na ipada ale tylko z zamiarem sprzedania go w polsce i zarobienia na nim;d.....a co do cen to na bank wzrosna 2 moze 4 razy ;d nie ma co sie oszukiwac. ale ewnie wyjdzie na jedno o ile nowe spsby zarabianaia ptz nie pojawia sie np w listopadnie gdzie mija rok od zalozenia mojego konta ;D to wtedy będa klocki....ale jakby nie bylo nagrody sa za free i maja byc za free no chyba ze ktos bedzie chcial dac i kase i ptz , jak kto woli. wiec ja bym sie mimo wszystko z tego cieszył


RE: Shop - Coraz bliżej ! - cinexik - 17-04-2010 09:23

wiecie..
niby wszystko wiadome, ze 24/7, ze wszystko.
a jeszcze moze sie zmienic, wiec nie badzcie tacy pewniTongue