Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ha! Czego warto posłuchać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ha! Czego warto posłuchać? (/Temat-Ha-Czego-warto-posluchac-52939)



Ha! Czego warto posłuchać? - haribol - 01-05-2012 19:28

Co posłuchać?
Jakie płyty?
Tak, żeby było energiczne jak Shakira.
Daję reputy za odpowiedzi.


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - mariio - 01-05-2012 19:33

chcesz energii i szybkiego tempa to zacznij słuchać dubstepu, dnb, electro, house Tongue


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - bios - 01-05-2012 19:48

(01-05-2012 19:33)mariio napisał(a):  chcesz energii i szybkiego tempa to zacznij słuchać dubstepu, dnb, electro, house Tongue


Racja, tego jest od cholery. Noisia, Skrillex, Flux pavilon. Na prawdę dużo tego jest..


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - xJAmaTOx - 01-05-2012 21:31

Rastamanieek Big Grin


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - mariio - 01-05-2012 23:21

nie sądzę by reggae było energiczne Tongue


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - Ciastek - 02-05-2012 20:02

Jak chcesz posłuchać dubstepu itp. to napisz na pw to dam ci linka z fajną stroną Big Grin
Wiem, że jest tego pełno ale ta jest warta uwagi :>

@UP - niektóre reggea jest energiczne ale nie wszystkie ;d np. takie ragafaya (nie wiem dobrze jak to sie pisze) ale ci co ogladali must be the music sie domysla ;s


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - HOLANDIIA - 07-05-2012 22:50

Hip Hopu Słuchaj i Techno Big Grin


RE: Ha! Czego warto posłuchać? - Ciastek - 11-05-2012 16:50

Wiem, że temat już raczej został rozstrzygnięty ale w odpowiedzi do up ;d to nie sądze, żeby hip-hop był energiczny (chociaż sam słucham) Tongue ale techno to już inna sprawa ^