Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Novem.pl Wypłacalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Novem.pl Wypłacalne? (/Temat-Novem-pl-Wyplacalne-52931)

Strony: 1 2


Novem.pl Wypłacalne? - Jahmaican - 01-05-2012 11:09

Witam. Mam swoje konto w novem a na nim ponad 600 zl z wykonanych reklam i tutaj pojawia sie moje pytanie. Czy jest co się łudzic ze wyplaca mi ta kase? Czy ktos mial z ta siecia stycznosc ? Reput za odpowiedzi. Pozdrawiam


RE: Novem.pl Wypłacalne? - Admin - 01-05-2012 11:11

a czemu mieliby nie wypłacać to solidna, wieloletnia sieć afiliacyjna, jeśli nie robiłeś fikcyjnych ofert to nie powinno być żadnych problemów.


RE: Novem.pl Wypłacalne? - Jahmaican - 01-05-2012 19:11

Wiesz. Niektórzy pisali ze to nie jest zbyt zaufana siec afiliacyjna a mam tam ponad 600 pln wiec szkoda by bylo to zmarnowac ;x


RE: Novem.pl Wypłacalne? - zarabiarkaPL - 17-05-2012 03:12

wszystko jest ok ale interfrejs, do dzsiaj nie wiem jak dodac reklame z puli


RE: Novem.pl Wypłacalne? - energy95 - 06-06-2012 11:18

(01-05-2012 19:11)Jahmaican napisał(a):  Wiesz. Niektórzy pisali ze to nie jest zbyt zaufana siec afiliacyjna a mam tam ponad 600 pln wiec szkoda by bylo to zmarnowac ;x

Kto niby tak pisał? pewnie jakieś dzieci neo co zielonego pojęcia o tym nie mają Big Grin

Novem.pl jest to max porządna firma. Wypłaty na czas, krótki okres walidacji. Support bardzo dobry. Naprawdę polecam.


RE: Novem.pl Wypłacalne? - maxmbc5 - 18-06-2012 17:52

Potwierdzam,ale interfejs do bani ciężko się połapać gdzie te kody są do reklam.


RE: Novem.pl Wypłacalne? - michal4152 - 21-06-2012 20:04

Jeśli nie robiłeś przekrętów i wszystko zgodnie z regulaminem to dostaniesz wynagrodzenie takie jakie zdobyłeś za ostatnie miesiące co do wiarygodności czy wypłacają to w 100% tak, cały czas zdobywają nowych klientów dla wydawców działają.


RE: Novem.pl Wypłacalne? - Grando - 09-08-2012 11:52

potwierdzam - novem to jedna z największych sieci afiliacyjnych w Polsce, wypłacalna i sprawdzona


RE: Novem.pl Wypłacalne? - JohnTayds - 15-08-2012 19:24

Novem jest wypłacalne. Tylko wskazywana przed rozliczeniem (26 dnia każdego miesiąca +2/3 dni) kwota nigdy nie jest równa tej ostatecznej. Trzeba czytać regulamin każdej oferty i doczytać co konkretnie jest zaliczane. Przypuszczalnie przy takiej uzyskanej kwocie ,,pierwotnej" 1.817,50 zł:
[Obrazek: s99d.jpg]

Wypłacone zostało mi 139,50 zł. (wrzucę screen rachunku, a nie przelewu na konto bankowe, gdyż robiłem to za pośrednictwem konta znajomego):
[Obrazek: 61401445.jpg]

Niedługo napiszę poradnik odnośnie zarabiania w programach partnerskich z sieciami Novem, WebePartners i Afiliant. Wstępnie mogę Ci napisać, że kwoty z ofert związanych z grami (Lead=rejestracja w grze World of tanks/Forge of Empires) zalicza zawsze.

Przepraszam za duże rozmiary zdjęć ale to mój pierwszy post.


RE: Novem.pl Wypłacalne? - marioziom - 17-08-2012 07:29

(09-08-2012 11:52)Grando napisał(a):  potwierdzam - novem to jedna z największych sieci afiliacyjnych w Polsce, wypłacalna i sprawdzona

Na kilometr śmierdzi tu przekrętami. Masz 78 odsłon programu ebroker i 12 leadów czyli 15 % CRT z innymi jest podobnie. Nie ma szans uzyskać takiego wyniku. Wychodzi na to że co piąta osoba na stronie zrobiła leada. Więc nie dziw się że tak mało dostajesz ostatecznie pieniędzy. Mają swoje technika weryfikowania. Nie zwalaj wszystkiego na Novem bo ta firma otrzymuję raporty od reklamodawców i to oni decydują czy zaliczyć lead czy nie. Gdybyś nie robił przekrętów napewno kwota byłaby znacznie wyższa bo Novem to porządna firma.