Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Wypłata (/Temat-Wyplata-52926)



Wypłata - Daroslawo - 01-05-2012 09:02

Cześć. Chciałem pierwszy raz wypłacić moją kase z SC. Zablokowali możliwość wypłaty na AlertPay, na PP mam za mało, więc zostaje PayQuicker. Czy można tam bezpiecznie wypłacić pieniądze? Jaka jest prowizja przy wpłacie od SC i wypłacie na konto bankowe? Czy jest minimum, żeby wypłacić na konto?


RE: Wypłata - Jahmaican - 01-05-2012 11:10

Nie pamietam jaka jest prowizja ale na PayQuicker wyplacaja. Wiem bo mi kiedys wyplacali ;x


RE: Wypłata - dawid1305 - 02-05-2012 19:44

(01-05-2012 09:02)Daroslawo napisał(a):  Cześć. Chciałem pierwszy raz wypłacić moją kase z SC. Zablokowali możliwość wypłaty na AlertPay, na PP mam za mało, więc zostaje PayQuicker. Czy można tam bezpiecznie wypłacić pieniądze? Jaka jest prowizja przy wpłacie od SC i wypłacie na konto bankowe? Czy jest minimum, żeby wypłacić na konto?
Zablokowali a jednak zleciłem wypłate 112,59$ na AlertPay nie mam pojęcia jak to zrobiłem Big Grin


RE: Wypłata - Daroslawo - 02-05-2012 21:46

Może nie wypłacą, bo jest napisane, że wypłacają tylko do US.

"Do not request an Alertpay payment if you are outside of the US. AlertPay currently only allows affiliate payments to US residents."