Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? (/Temat-Wasze-zainwestowane-pieniazki-Ile-obecnie-zainwestowaliscie-52919)

Strony: 1 2


Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Killer - 01-05-2012 06:19

Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ?

Bardzo ciekawi jakie jest saldo Waszych pieniążków które zainwestowaliście w cokolwiek (nie pytam ile zainwestowaliście kiedyś, pytam ile macie zainwestowane na dzień dzisiejszy).

Podajcie program i kwotę jaką włożyliście do niego + ewentualną sume jaką wyciągniecie za X czasu Smile

Wzór :
Program :
Zainwestowałem :
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę :
Przewidywana wypłata :


Wciąż zastanawiam się czy samemu nie spróbować Smile Wiadomo że akurat te programy są dla tych co już mają trochę pieniążków, a nigdy się w to nie bawiłem zawsze korzystałem z takich sposobów zarabiania gdzie nie trzeba własnego wkładu, teraz niezła kupka się naskładała to może pora pozarabiać bardziej leniwie Big Grin Smile


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - adrick1197 - 01-05-2012 06:21

proboj , chetnie pomoge Smile


Program : just been paid
Zainwestowałem : 380$

Program : bannersbroker
Zainwestowałem : 255$

Program : royalty7
Zainwestowałem : 58$


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Coristo - 01-05-2012 07:17

Program : Plus500
Zainwestowałem : 1600zł
Przewidywana wypłata :W tej chwili 2800zł ale cały czas rośnie.
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : W wakacje wypłacam Smile


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - ciamciaj - 01-05-2012 07:36

1.Program : Royalty7
Zainwestowałem : 400$
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : zacząłem wypłacać po 1,5mies.
Przewidywana wypłata : wypłacone około 800$ + z każdym miesiacem wypłacam około 600-700$.

2.Program : Banners Broker
Zainwestowałem : 420$
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : zamierzam nie wyciagać jeszcze dłuższy czas
Przewidywana wypłata : zysk pasywny miesięczny około 400-500$


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - teel - 01-05-2012 08:27

Program : JBP
Zainwestowałem : 300$
Okres oczekiwania na przewidywaną
wypłatę : reinwestuje zarobione środki,(aż do mojego docelowego pułapu dziennych zarobków)a wypłaty zlecam czasami, po to aby mieć kilka groszy w kieszeni.
Przewidywana wypłata : Do tej pory wypłaciłem ok. 800$, a dzięki statej reinwestycji mam dochód kilkudziesięciu dolarów dziennie. Aktualnie mam ponad 2300$ w kapitale inwestycyjnym.


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Lolericeer - 01-05-2012 12:12

1. Program: JBP
Zainwestowałem: 10$ (jak na razie to początek, te pożyczone) + dodatkowe 10$ na końcu maja
Przewidywana wypłata: 300$
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę: obecnie sylwester, a później co dwa miesiące 150-200$. Możliwe, że coś jeszcze wpłacę, aby były większe zyski.

EDIT: 2. Program: XFWCS
Zainwestowałem: 1$ (mało, ale na początek, żeby nie stracić)


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Dennisek78 - 01-05-2012 19:46

Program : LifeTimeShares
Zainwestowałem : 12$Jerk
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : 1 czerwca
Przewidywana wypłata : 66$

@Co kilka dni będę inwestował 10% sumy z konta PP, aczkolwiek narazie tak "na próbę" Big Grin


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Artiis - 11-05-2012 17:54

Program : BB
Zainwestowałem : 305$ ( 55$+250$ )
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : nie liczyłem na teraz tylko długo terminowo, po 120 dniach będzie 500$ na czysto.

Program : Zeek
Zainwestowałem : 90
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : pod koniec roku
Wypłata: około 400$

Jeżeli ktoś też chce zarabiać w owych programach, wszystko wytłumaczę poprzez Skype bądź GG.

GG: 42834874


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - adminnius - 31-05-2012 14:17

Program: Zamknięty klub inwestorów -Wiadomość na privSmile
Zainwestowałem : 4500$
Okres oczekiwania na przewidywaną wypłatę : Co miesiąc otrzymuje ponad 500$.

Program działa 4 lata, ja jestem w nim niecały rok Smile


RE: Wasze zainwestowane pieniążki - Ile obecnie zainwestowaliście ? - Ruska34 - 31-05-2012 14:32

Program : just been paid
Zainwestowałem : 500$
Wypłata: 3000$ + ~~30$ dziennie wpada

Program : thewealths
Zainwestowałem : 220$
Wypłata: Wypłaciłem: 15$ zacząłem 3 dni temu

Program : royalty7
Zainwestowałem : 400$
Wypłata: Wypłaciłem około 1700$ - już tu nie inwestuję

Zapraszam do mnie na PW jakbym miał Cie wprowadzić.