Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! (/Temat-Tup-Tup-Tup-Firecash-V2-Sie-Zbliza-52889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Shadecaster2 - 02-05-2012 20:21

mam pytanko dodałem filmik youtube do promotora ale chciał bym go usunąć i moje pytanie Jak : D?


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Nikodemsky - 02-05-2012 20:29

Nie da się, podejrzewam że tyczy się to wyłapywania filmików, które nie mają linków FC w sobie Smile


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Shadecaster2 - 02-05-2012 20:32

a co jeśli mam 2 linki do firecash i do innego serwisu?
Używam 2 serwisów ;d


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Nikodemsky - 02-05-2012 20:34

Nie ma znaczenia, filmik który podasz od innego serwisu zostanie prawdopodobnie sflagowany, narzędzie jest tylko do FC,

druga sprawa taka, że jeszcze nie słyszałem nigdzie potwierdzenia działania tego całego narzędzia.

EDIT: nie chcę nabijać postów, FireCash z oficjalnego konta w poprzednich postach odpowiedział,

poza tym raczej korzystanie z narzędzia dla rozpowszechniania serwisu konkurencji raczej nie byłoby na rękę dla FC Smile


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Shadecaster2 - 02-05-2012 20:40

(02-05-2012 20:34)Nikodemsky napisał(a):  Nie ma znaczenia, filmik który podasz od innego serwisu zostanie prawdopodobnie sflagowany

wolał bym żeby odpisał mi firecash ^^
dużo osób używa 2 serwisów jak 1 nie działa albo ma problemy z pobraniem to działa 2... ;s
a jeśli nie można 2 to chciał bym usunąć filmik z filepromotion ;d


(02-05-2012 20:34)Nikodemsky napisał(a):  druga sprawa taka, że jeszcze nie słyszałem nigdzie potwierdzenia działania tego całego narzędzia.

ja też nie Big Grin ale można dodać to dodałem ;d


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Diqtion - 02-05-2012 23:12

Jestem z ekipy FC.

Jeżeli w filmiku jest jakiś link oprócz linku do FC filmik, albo nie jest brany pod uwagę, albo jest flagowany. Aktualnie FirePromotor ma testy (przed v2) więc filmiki raczej nie koniecznie będą promowane.

Mała zapowiedź - http://firecash.org/update

EDIT: Narzędzie działało zaraz po jego wprowadzeniu i wtedy wiele osób z niego korzystało promując swoje filmiki. Rozwijaliśmy te narzędzie, aż do momentu, gdy pojawiła się nowa wersja YouTube. Teraz w v2 mamy zamiar wprowadzić je na nowo.


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Raydetth - 03-05-2012 00:02

Jak można dużo wziąć tych likeów itp. z firepromotera?


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Shadecaster2 - 03-05-2012 00:38

(02-05-2012 23:12)Diqtion napisał(a):  Jestem z ekipy FC.

Jeżeli w filmiku jest jakiś link oprócz linku do FC filmik, albo nie jest brany pod uwagę, albo jest flagowany.
ehh to chciał bym usunąć filmik . gdyż używam 2 serwisów a niechce żeby był flagowany ;d

pytanie o views nabij 300 views i filmik zostaje zamrożony czy nabija więcej, mniej jak to działa jakie limity na filmik/filmiki


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Admin - 03-05-2012 09:40

firecash może jakieś daty? bo dalej nie wiadomo kiedy nowa wersja wejdzie


RE: Tup Tup Tup Firecash V2 Się Zbliża ! - Diqtion - 03-05-2012 10:29

Niestety z tą datą to jest też tak niepewnie. Miało być wczoraj, a tyle błędów i niedociągnięć wyszło, że nie daliśmy rady. Postaramy się na bieżąco informować jak tylko coś będzie wiadomo, bo podawanie konkretnego terminu nie jest wskazane, gdy znów może coś nie wypalić. Wolimy mieć zapięte wszystko na ostatni guzik, żeby nie było problemów po starcie Smile