Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostanę poleconym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostanę poleconym (/Temat-Zamkniety-Zostane-poleconym-52877)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Zostanę poleconym - sedor - 30-04-2012 12:04

Zostanę poleconym doświadczonego inwestora w kilku platformach inwestycyjnych w zamian za szczyptę wiedzy. Proszę pisać tutaj.


RE: Zostanę poleconym - teel - 30-04-2012 12:31

Mogę pomóc Ci zacząć przygodę inwestycyjną z JBP, myślę, że moje kilkumiesięczne doświadczenie z JBP wystarczyłoby, aby dostarczyć Ci nawet 'trochę' więcej niż szczyptę wiedzy. Wink


RE: Zostanę poleconym - ciamciaj - 30-04-2012 12:39

Ja oferuję wiedzę w Banners Broker i Royalty7. Teel potwierdzi, że służę pomocą zawsze Smile

Co do JBP nie korzystam, ale Teel zna się na rzeczy.


RE: Zostanę poleconym - teel - 30-04-2012 12:40

Owszem, co do spraw dot. BB i R7 do ciamciaja można śmiało pisać.


RE: Zostanę poleconym - canis987 - 30-04-2012 13:04

A ja oferuję pomoc w Mint, JBP, BB, UInvest i kilku innych Wink


RE: Zostanę poleconym - nitram - 30-04-2012 20:42

Nikt Ci jeszcze nie zaproponował zeekrewards, w tym programie mogę Ci pomóc bo jest trochę do wyjaśniania.


RE: Zostanę poleconym - Hacked - 01-05-2012 08:47

Bardzo chętnie pomogę Ci w programach takich jak BannersBroker oraz JustBeenPaid.
Jestem jakiś czas w tych programach i obsługuję wielu poleconych, do których również mogę podać konktakt w celu upewnienia.
Prowadzę tak samo własne blogi, które w miare czasu będą na bieżąco aktualizowane.

Pozdrawiam Smile


RE: Zostanę poleconym - Hodza - 26-05-2012 11:17

Witam,
Na dzień dzisiejszy koncentruję się na JustBeenPaid! Program jest bardzo prosty i można nauczyć jego obsługi praktycznie każdego. Jest to możliwe ze względu na to, iż mamy dwie możliwości działania czyli: inwestowanie własnych pieniędzy (bez konieczności polecania kogokolwiek) oraz polecanie i budowanie struktury partnerów, co daje codzienne dodatkowe przychody z każdej inwestycji i reinwestycji poleconego. Ja stosuje model mieszany i mam dwukrotnie wyższe przychody z poleconych niż z do tej pory zainwestowanych oraz reinwestowanych pieniędzy.
Już sam JSS-Tripler z 2% dziennie wystarcza na osiągnięcie niezależności finansowej w akceptowalnym czasie (ciuuuuuutkę szybszym i ciuuuuuutkę większym niż proponowany przez ... Z...S). A JSS-Tripler to dopiero stabilny wstęp do DUŻYCH zysków z matryc w JSS.
Więcej informacji na moim blogu, link w profilu. Możesz skorzystać z darmowego biuletynu "Twój JustBeenPaid!". Wszyscy subskrybenci dostają dostęp do opracowanych przeze mnie "Kalkulatorów Inwestycyjnych JBP", gdzie można robić własne symulacje na trzech różnych strategiach inwestycyjnych. Na prowadzonych przeze mnie webinarach omawiam zasady inteligencji finansowej w powiązaniu z możliwościami tworzenia źródeł aktywów właśnie w Internecie.
Z życzeniami wolności,
Jacek 'Hodża' Paciorek


RE: Zostanę poleconym - malpa2 - 26-05-2012 12:06

Nie masz już gdzie tym spamować i odkopywać tematy?


[Zamknięty]Zostanę poleconym - Roben - 26-05-2012 14:31

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.