Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Royalty7.com - Czytaj uważnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Royalty7.com - Czytaj uważnie (/Temat-Royalty7-com-Czytaj-uwaznie-52863)



Royalty7.com - Czytaj uważnie - generation7 - 30-04-2012 00:01

Panie adminie, musze przestrzec innych użytkowników. Kontakt z Royalty7 nie jest możliwy. Skorzystałem z formularzu przypomnienia hasła i do tej pory do mnie nie przychodzi. Bynajmniej nikt się nie kwapi na odpowiedź na korespondencje [ EMAIL + list wysłany przez Royal Mail w UK ].

W moim wypadku zapomniane hasło, wysłałem maila x4 na [email protected] i do pana ktory zarejestrował domene. Skorzystałem także z RoyalMail service. List napewno doszedł ale zero kontaktu na telefon. Moze bedzie zwrot. Zobaczymy...

DLA OSÓB KTORE CHCĄ SIĘ ZAREJESTROWAĆ PROSZĘ PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE KTO PRZEJMIE WAM DANE DO KONTA TO NIE ODZYSKACIE GO.



RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - ciamciaj - 30-04-2012 05:41

To dziwna sprawa, bo ja normalnie kontaktowałem się z supportem.


RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - generation7 - 30-04-2012 16:38

(30-04-2012 05:41)ciamciaj napisał(a):  To dziwna sprawa, bo ja normalnie kontaktowałem się z supportem.

Czyli w takim razie mógłbyś się skontaktować z supportem, bo ja nie uzyskuje żadnej odpowiedzi?


RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - ciamciaj - 30-04-2012 19:38

Podałem Ci moje gg


RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - Bogda20 - 11-05-2012 10:55

(30-04-2012 16:38)generation7 napisał(a):  
(30-04-2012 05:41)ciamciaj napisał(a):  To dziwna sprawa, bo ja normalnie kontaktowałem się z supportem.

Czyli w takim razie mógłbyś się skontaktować z supportem, bo ja nie uzyskuje żadnej odpowiedzi?

Cześć, mam taki sam problem, support nie odpowiada, nie mogę się zalogować, czy Tobie się udało? Proszę o pomoc, nie wiem, co robić.


RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - KasaZaRej - 13-05-2012 21:49

Ja dostałem odpowiedź od supportu w 24 h


RE: Royalty7.com - Czytaj uważnie - maarcin004 - 14-05-2012 10:53

A ja czekam już trzeci dzień a support milczy...
Jeżeli ktoś mógłby pomóc zapraszam PW


Royalty7.com - Czytaj uważnie - Artinesse - 26-02-2018 22:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.