Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] (/Temat-Zamkniety-Zalapales-Zalapalas-sie-na-Kwietniowy-restock-ANKIETA-5285)

Strony: 1 2 3


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - krzych91 - 16-04-2010 17:16

(16-04-2010 16:41)tymonowy napisał(a):  nie martwcie się , jest jeszcze drugi restock w kwietniu

Pula nagród na kwiecień została podzielona na dwa restoocki. Za drugim razem będzie ich tyle samo lub mniej niż wczoraj.

Jaki z tego wniosek? Uczestniczyć w nim będą i tak niemal wszyscy użytkownicy (jedynie bez tych, co już coś zgarnęli), a nagród będzie duuużo mniej niż w marcu.

Zdobycie nagrody dopiero teraz graniczyć będzie z cudem.


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Sakari - 16-04-2010 17:18

ja nawet nie czekałam gdyż mówili wczoraj że nie będzie w tamten dzień więc nie czekałam... aż się wkurzyłam jak zobaczyłam że już był rectock, a już chciałam sobie grę zamówić Sad


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - worsowa - 16-04-2010 18:57

poszłam spać o 0:30 ;x


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - pattu91 - 16-04-2010 21:08

ja poszedłem spać o 0.15 ale nie czekałem nawet bo jeszcze zbieram PTZ Na PSP


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Tech - 17-04-2010 00:36

Ja trafiłem gdzieś na początek restocku, ale, że tak powiem troszkę się do niego nie przygotowałem i nie udało mi się nic dobrego zamówić. Koszulki i inne badziewia sobie odpuściłem Tongue


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Gumowy - 17-04-2010 06:51

Dawno o tej godzinie restocków nie robili i się nie spidziewałem, że będzie w czwrtek (znaczy w piątek Tongue)


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Piotr3k - 17-04-2010 23:46

Poszedłem o 0:20 i rano szok o_O"


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Zythus - 18-04-2010 08:41

Nom, jeszcze jest restock tylko dla reszty świata. Teraz będzie łatwiej, bo nie ma Kanady - czyli polacy zgarną 40% nagród około. Może będę tam ja Smile PSP powinno stać pół minuty Big Grin


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - Magnus - 18-04-2010 10:07

Niestety nie zdążyłem bo poszedłem spać Wink


RE: Załapałeś/Załapałaś się na Kwietniowy restock? [ANKIETA] - johnny86 - 22-04-2010 09:33

1 h przed restockiem poszedlem smacznie spacWink