Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec restocku "Spring Fling" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec restocku "Spring Fling" (/Temat-Koniec-restocku-Spring-Fling-5281)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - kamilklw - 16-04-2010 10:34

ci co nie dostali e-maila a twierdzili ze zebrali 200ptz też mogli brać udział gdzieś w jakimś ogłoszeniu lockersowym widziałem, wystarczyło próbować


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - arczyyy - 16-04-2010 11:57

ehh ja bylem widzialem i nic nie mam Big Grin


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - alek144 - 16-04-2010 12:09

kur.. znowu mnie restock ominął.mam nadzieje ze jak bedzie następny to w weekend niech bedzie o tej 12,1 w nocy ale niech to bedzie ten piątek sobota


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - cysiek - 16-04-2010 12:40

nie macie co płakać, wczoraj z chłopakami czekaliśmy i najpierw nam nie działało, po 20 s wbiliśmy i nic konkretnego już nie było Sad same tapety i pierdoły, w ciula przycieli


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Burned - 16-04-2010 13:04

No ja się dołączam jako następny, który spał o 1, pojebało ich z taką godziną, po tym march radness dla hamburgerów zrobili akurat tak żeby Europy miała tka godzine.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Andre101 - 16-04-2010 13:23

No właśnie to był restock tylko dla hamburgerów bo oni mieli normalną godzinę a my co w ciągu tygodnia mam zarywać nocki?? Chyba raczej nie niech pomyślą też o innych a nie tylko o sobie i dają w weekend może być nawet później ale żeby było w weekend a nie w środku tygodnia o takiej godzinie.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Kilol - 16-04-2010 13:43

Eh... Jestem wku****ny trochę. W ogóle nie czekałem na ten restock. Mówiłem, że będzie w Piątek, lub Sobotę i miałem
rację, bo był o 00.51.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Jojo_men - 16-04-2010 13:44

Oni są nienormalni :/ A ja pomiędzy 3 a 13 zebrałem 845ptz i nie dostałem maila :/ Jak oni tak pogrywają to mam ich gdzieś.... te słuchawki kupię sobie sam bez ich łaski....


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Marczyk - 16-04-2010 13:45

Nie wierze .........o 0:45 poszlem spać. Undecided


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - szulakaluble - 16-04-2010 13:56

A czego wy się spodziewaliście? Ze zrobią restock pod nasza godzinę..... W marcu amerykance obeszli się smakiem wiec w kwietniu lockerz im to wynagrodziło...
Ja nawet nie czekałem na niego tylko patrze ze na Chatbox padają niecenzuralne słowa wiec sobie myślę pewnie się zaczęło. Wszedłem 5 min po zobaczyć jakie nagrody dodali i wyszedłem;>