Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec restocku "Spring Fling" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec restocku "Spring Fling" (/Temat-Koniec-restocku-Spring-Fling-5281)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Koniec restocku "Spring Fling" - Zythus - 16-04-2010 05:38

[Obrazek: zonk496x376.jpg]

Edit By Admin.

NIESTETY TO NIE ŻARTY !
Dziś w nocy o 00:51[tak, DZIŚ!] odbył się restock "Spring Fling". Dla większości było to zaskoczenie, nie tylko Polaków ale i reszty świata. Nikt się tego nie spodziewał, a zamówić udało się tylko nielicznym. Restock rozpoczął się około godziny 1 w nocy naszego czasu. Autofill i małpka nie działały i były straszne lagi. Nagrody jak słuchawki, koszulki, skiny oraz gadżety (brands i exclusive), otrzymywały się długo, bo ponad 10 minut. Nawet nagrody elektroniczne utrzymywały się około minuty ! A to już naprawdę długi okres czasu na zamówienie. Wniosek ? Jeśli chcesz coś wygrać musisz przemienić się w Wampira.

Autofill ani Małpka nie zadziałały po raz kolejny. Nadeszła Era ręcznego wpisywania, już po raz trzeci lockerz zrobił nam tego samego psikusa.
Mimo to niektórym userom Naszego Forum udało się upolować ipod toucha czy wii Smile (serdeczne i szczere gratulacje dla weteranów)

Jednak pamiętajcie pod koniec miesiąca odbędzie się kolejny restock.

Podziękujmy Lockerz za zrobienie tak wspaniałego restocku, na który wszyscy czekali i którego wszyscy się spodziewali nie wcześniej, niż dziś wieczór. Gratz dla nich i dla tych, którym udało się coś zamówić.

Pozdrawiam Admin & Zythus.

[Obrazek: gratzfb06capt.jpg]



RE: Koniec restocku "Spring Fling" - worsowa - 16-04-2010 07:09

świetnie. ja poszłam o północy spać. aghrrr.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - kamyk59 - 16-04-2010 07:15

No japierdole !!! I drugi restock mnie ominął !!!


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - liquid2626 - 16-04-2010 07:22

jebać tych dwóch pedałów


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Sintui - 16-04-2010 07:32

Ja też o północy spać.... Mam tylko nadzieje że restock pod koniec miesiąca będzie w jakiś przyzwoitych godzinach, a przede wszystkim dadzą więcej nagród. Jak dla mnie lockerz schodzi na "złą" drogę tym, że uzytkowników robi się coraz więcej a nagród dawają tyle co zawsze....i jak tu cokolwiek zamówić. Ja osobiście wygrałem jedynie marnego skina na iPhona(lutowy restrock) który i tak mi sie do niczego nie przyda.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - kamilklw - 16-04-2010 07:55

ja zgarnąłem tylko tapetkę bo jak wbiłem to już nic nie było, ale co się dziwić jak info o restocku było 11minut po rozpocząciu


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - pitfromhell - 16-04-2010 08:41

No wiesz, ja nawet E-maila nie dostałem...


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Tutti Frutti - 16-04-2010 09:40

No ja tez nie dostalem co uwazam za bardzo niesprawiedliwe uzbieralem 600ptz i co nic zero odzewu ba nawet nie mam zadnego fake konta !!!


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - Kapec - 16-04-2010 09:49

no to jest przegięcie;/ poszedłem spac dokładnie o 1 w nocy !!!!-.- a na dodatek nie dostałem tego emaila... chyba sobie poczekam na sklepik.


RE: Koniec restocku "Spring Fling" - chudas94 - 16-04-2010 10:29

No to świetnie a mnie akurat wczoraj od 19 w domu nie było!!!