Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CutCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CutCash.org (/Temat-CutCash-org-52790)

Strony: 1 2


RE: CutCash.org - Jahmaican - 13-05-2012 09:53

Powiedz to wypełniającym te ankiety


RE: CutCash.org - CutCash.org - 13-05-2012 11:50

(13-05-2012 09:53)Jahmaican napisał(a):  Powiedz to wypełniającym te ankiety

Jeżeli będzie większy traffic to dla Polaków będą dedykowane oferty i wszystkie darmowe Smile



@Edit;
Na prośbę użytkowników wprowadzona wersja wielojęzyczna mirrora i portalu. Portal angielskojęzyczny/polskojęzyczny mirror tak samo natomiast zostanie dodaną mu w najbliższym czasie języki: Francuski,Niemiecki,Holenderski,Hiszpański, Szwedzki, Norweski, Włoski.


RE: CutCash.org - kosar11 - 09-07-2012 09:34

Czy to jeszcze żyje? Zakładka kontakt nie działa :/ Nie wiem czy brać się za to czy nie. Czy ktoś otrzymał wypłatę?


RE: CutCash.org - CutCash.org - 11-07-2012 15:50

(09-07-2012 09:34)kosar11 napisał(a):  Czy to jeszcze żyje? Zakładka kontakt nie działa :/ Nie wiem czy brać się za to czy nie. Czy ktoś otrzymał wypłatę?

Działać działamy - kontakt nie działa po przenosinach na nowy własny serwer, ale na dniach będzie naprawione a wypłaty już drugi miesiąc są wypłacone Smile


RE: CutCash.org - haggard - 11-07-2012 15:56

Akurat się tak zlożyło, ze zalozyl konto u was.

A raczej probowalem, zalozylem, info o tym ze all ok + link aktywacyjny, ale przy logowaniu nie mogę wbić(login_failed)

Mogę prosić o jakiś reset hasła? Email [email protected]

Btw probowalem jeszcze raz zalozyc konto na te same dane, jest info ze konto zalozone, ale mimo to wyrzuca link aktywacyjny.


RE: CutCash.org - CutCash.org - 12-07-2012 06:50

(11-07-2012 15:56)haggard napisał(a):  Akurat się tak zlożyło, ze zalozyl konto u was.

A raczej probowalem, zalozylem, info o tym ze all ok + link aktywacyjny, ale przy logowaniu nie mogę wbić(login_failed)

Mogę prosić o jakiś reset hasła? Email [email protected]

Btw probowalem jeszcze raz zalozyc konto na te same dane, jest info ze konto zalozone, ale mimo to wyrzuca link aktywacyjny.

Proszę założyć teraz, wyłącziliśmy aktywację mail. A wszystkie zaległe konta aktywowaliśmy.


CutCash.org - Hybrid1990 - 23-12-2017 09:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.