Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CutCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CutCash.org (/Temat-CutCash-org-52790)

Strony: 1 2


CutCash.org - Ganek - 28-04-2012 09:41

[Obrazek: cutq.png]


Hej!
Chciałbym zaprezentować wam innowacyjny i całkowicie autorski sposób na dużo łatwiejsze i efektywniejsze zarabianie przez internet.CutCash.org - to strona umożliwiająca blokowanie zawartość ukrytej pod linkiem (może to być link do pliku na np: Rapidshare, lub jakaś cała "strona" - wedle uznania). Jednocześnie pozwala też w prosty sposób, skracać wybrany link.

Istnieją już, co prawda "skracacze" wyświetlające reklamę - jednak na nich, za 1000 wizyt zarobisz najwyżej 5$. Na Cutcash.org możesz zarobić nawet 5000$ (zależne od stawek za ofertę). Po wejściu na skrócony link, odwiedzający musi wypełnić ankietę (itp.), aby zostać przekierowanym do wybranej treści.

Strona zaprojektowana jest tak, by być maksymalnie przejrzystą i prostą, bez zbędnych udziwnień. CutCash, a także jego dział narzędzi, będzie stopniowo, bez przerwy, wzbogacany o najczęściej wspominane przez użytkowników funkcjonalności.

Głównym narzędziem jest tu AutoShortener - dodając kilka linijek kodu HTML na swojego bloga lub stronę możesz zablokować automatycznie wszystkie linki - nie musisz robić nic więcej. Linki przy wizycie użytkownika automatycznie zostaną "skrócone".
Kolejnym narzędziem jest system reflinków znany z innych serwisów. Na CutCash.org zarabiamy 15% tego, co wygeneruje nasz "polecony".

Ogromnym plusem proponowanego rozwiązania, jest brak konieczności bycia właścicielem "treści" udostępnianych. Tzn. nie musisz nigdzie wrzucać plików, możesz jedynie podawać do nich linki, co w świetle obecnego prawa jest korzystniejszym rozwiązaniem. Co więcej, używanie tego systemu, nie uniemożliwia Ci stosowania innych metod zarobkowania (np. takich gdzie zarabiasz na dzieleniu się plikami).

Do czasu rozkręcenia portalu, wypłaty odbywają się po przekroczeniu minimum 10$ (aktualnie bez minimum). Pieniądze będą wypłacane pod koniec pierwszego tygodnia każdego miesiąca. Docelowo chcą wypłacać zarobki przynajmniej co tydzień. Jeśli zainteresowanie będzie duże, firma z którą współpracują przy tym projekcie, dała im zielone światło na codzienne wypłaty (tak jak w bankach, lub nawet natychmiastowo, przy pomocy BlueCash).

Support jest otwarty na każdego Użytkownika i chętnie wysłucha wszystkich uwag. Mają na celu maksymalne uspołecznienie działalność, w imię wspólnych większych zysków.

Dalej się zastanawiasz, czy spróbować? - właściciele serwisu dokładają wszelkich starań, aby oferować najkorzystniejsze stawki w internecie. Zablokuj swoje linki z CutCash - jeśli w innym systemie zarabiałeś więcej skontaktuj się z supportem, a pomogą Ci zwiększyć obroty.

Co uważniejsi mogą zapytać: Dlaczego nie ma premium? - Na CutCash.org stawki maksymalne ("premium" na innych serwisach) posiadają wszyscy Użytkownicy od momentu zarejestrowania się w serwisie!


Gorąco zapraszam.
Proszę o rejestrację z reflinku :ok:

Czysty link: http://cutcash.org

Reflink: http://cutcash.org/?inv=10007

Przykładowy skrócony link prowadzący do tego tematu: http://cutcash.org/g/7q0


RE: CutCash.org - adrick1197 - 28-04-2012 09:58

jaki innowacyjny cashbuzz chyba bylo pierwsze z tym pomyslem Big Grin


RE: CutCash.org - Qwik - 28-04-2012 10:11

Bee4biz pierwsze z tego co mi się wydaje.


RE: CutCash.org - CutCash.org - 28-04-2012 11:18

Wszystkie pytania można zadawać w temacie - jestem do dyspozycji.


RE: CutCash.org - Filipus - 01-05-2012 19:00

Są darmowe oferty dla Polaków? Smile
Ile jest za ofertę wypełnioną z Polski?


RE: CutCash.org - Max998 - 05-05-2012 22:57

Trzeba koniecznie linki do pliku czy można np. do filmu i wysyłać na różne strony/fora?.
Dodatkowo tam gdzie sprawdzamy statystyki jest taki zielony paseczek na dole i z przodu i z tyłu mam liczbę 3 co to oznacza?.


RE: CutCash.org - CutCash.org - 13-05-2012 09:24

(01-05-2012 19:00)Filipus napisał(a):  Są darmowe oferty dla Polaków? Smile
Ile jest za ofertę wypełnioną z Polski?
Są darmowe oferty i średnio jest za nie 0,9$
(05-05-2012 22:57)Max998 napisał(a):  Trzeba koniecznie linki do pliku czy można np. do filmu i wysyłać na różne strony/fora?.
Dodatkowo tam gdzie sprawdzamy statystyki jest taki zielony paseczek na dole i z przodu i z tyłu mam liczbę 3 co to oznacza?.
Można do czego Pan sobie zażyczy, nawet do "wp.pl" o ile odpowiednio Pan to zareklamuję Smile.

Chodzi o paseczek przy mapie? jest to skala popularności do mapy.


RE: CutCash.org - Limitless - 13-05-2012 09:49

Nie zauważyłem żadnych darmowych ofert dla polaków...


RE: CutCash.org - Jahmaican - 13-05-2012 09:51

Ja proponuje dodac faktyczne darmowe oferty i zmienic nazwe stronki skracanych linkow bo jak ktos widzi skrocony link w ktorego nazwie jest cutcash to chyba nie bedzie chetnie wchodzic. leturl tez nie jest zachwycajaca. szczegóły ale na tym sie zarabia ;p


RE: CutCash.org - CutCash.org - 13-05-2012 09:52

(13-05-2012 09:49)Limitless napisał(a):  Nie zauważyłem żadnych darmowych ofert dla polaków...

Oferty SMS również są darmowe, a w systemie znajduję się jeszcze oferta "email submit" ale płatna 0,1$. Oferta SMS włącza subskrypcje która na początku nic nie kosztuję i można ją ZA DARMO wyłączyć Smile


Cytat:Ja proponuje dodac faktyczne darmowe oferty i zmienic nazwe stronki skracanych linkow bo jak ktos widzi skrocony link w ktorego nazwie jest cutcash to chyba nie bedzie chetnie wchodzic. leturl tez nie jest zachwycajaca. szczegóły ale na tym sie zarabia ;p

W najbliższym czasie dodamy kolejny mirror.