Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) (/Temat-Kwietniowy-Restock-screen-z-zamowienia-5279)

Strony: 1 2


Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - Shooters123 - 16-04-2010 00:12

Siema!
Podczas przeglądania Demotów usłyszałem od Jeppersa "RESTOCK!"
Więc bez zastanowienia wbiłem na ptzplace oczywiście Autofil i Małpka nie działały oraz masakryczne lagi!
No i rzecz jasna nic nie było ;]
Jedyne co udało mi się upolować to koszulka Smile dodam iż za 3 razem bo przy każdym wpisaniu czegokolwiek wywalało mnie do głównej.
3 raz wklepałem dane ręcznie no i udało się koszulka upolowana (mam tylko nadzieję że dane są wpisane poprawnie) screen do wygranej:
[Obrazek: beztytuuag.th.png]


RE: Kwietniowy Restock (200PTZ) - Koszulka - michalzabc - 16-04-2010 00:30

gz xD. Tak przy okazji, żeby nie robić nowego tematu, mój kubeczek. Mam nadzieje że dobre dane wpisałem i przyjdzie ;p

[Obrazek: 14d0ex5.jpg]


RE: Kwietniowy Restock (200PTZ) - Koszulka - Tech - 16-04-2010 00:43

Gz, chyba jako jedna z 2 osób z tego forum coś wygrałeś, ja wolałem nie marnować ptz na takie rzeczy Tongue

PS. W tym dziale daje się zdjęcia jak już ci przyjdzie nagroda Big Grin


RE: Kwietniowy Restock (200PTZ) - Koszulka - Shooters123 - 16-04-2010 00:46

@UP
Dobra temat sobie zaklepałem chodzi ogółem żeby pochwalić się, że w ogóle coś upolowałem Smile


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - ketrab - 16-04-2010 08:36

jak dla mnie strata punktów.


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - pespe - 16-04-2010 12:44

GZZ ;p dobrze jednak że spałem jak tak dupny byl restock Smile


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - DonHoracy - 16-04-2010 13:00

Coś Ci się działy pomieszały no i restock fakt, był do dupy ale większość tak uważa, ponieważ nic nie zgarnęli, a nie dlatego że np. były same gówniane koszulki i inne śmieci.


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - Shooters123 - 16-04-2010 13:43

Fakt, faktem dział może nie ten ale pokazuje co udało mi się zamówić będzie moderator to przeniesie do odpowiedniego... a co do restocku to na prawdę totalna klapa razem z Jeppersem widzieliśmy co było dostępne a dostępne było praktycznie NIC Wink
3/4 rzeczy w ogóle nie było


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - Szopen - 16-04-2010 14:33

Żal mi ich już był restock ?
Dość, że teraz nie da się zalogować na konto wypieprza mi jakiś błąd to w dodatku byłem w szkole taka sprawiedliwość Sad

<wkurwiony> Smile


RE: Kwietniowy Restock (screen z zamówienia) - Mysciak - 16-04-2010 14:42

UP@
Byłeś w szkole o 1:30 w nocy powodzenia Smile