Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! (/Temat-Wiosenny-Restock-Co-Zamowiliscie-5278)

Strony: 1 2 3


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Magnus - 16-04-2010 18:56

Chyba była 800 PTZ pewnie


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - rafti - 16-04-2010 22:37

Ja zamowilem tapetke rowniez kontrolnie czy konto legalne i dzisiaj juz dostalem tapetke czyli zalegalizowali mi konto Big Grin jakby ktos byl chetny to podziele sie tym wspanialym zakupem Big Grin


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - shaggan - 16-04-2010 23:12

Wielka porażka ...i to z mojej strony ..;/ ...warowałem wczoraj na kompie do około 0:30 ..i ......... stwierdziłem że macie racje i że restocka to już raczej nie będzie ...i poszedłem spać ....okazuje się że chyba ze 20 minut później restock był ... przykro strasznie ...ale widzę że ogólnie niewypał mega ... cóż ...odkładam punkty na restock na koniec miesiąca ..i gratuluje tym co załapali się na cokolwiek


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - lizzuu - 16-04-2010 23:32

ja miałem jeszcze gorzej... około 00:45 poszedłem się kąpać Wink
i jak wróciłem to dostępny był paypal 500$ i jakaś decha burtona ; //


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - larw - 17-04-2010 08:42

Cytat:Ja zamowilem tapetke rowniez kontrolnie czy konto legalne i dzisiaj juz dostalem tapetke czyli zalegalizowali mi konto jakby ktos byl chetny to podziele sie tym wspanialym zakupem

HeHe, czy Ty myslisz, że oni sprawdzają Ci konto żeby wysłać Ci kopię swojej tapety za 60 PTZ?
Pomyśl sobie - masz taką stronę jak lockerz, zamawiają Ci ludzie nagrody, 1000 osób zamawia porządne nagrody - czyt. które Cie coś kosztują, a 10000 tapety. I co sprawdzasz te 10000 osób? NIE!!! Po prostu automat kopiuje link do tych 10000 osób i im go wysyła Smile Sprawdzą Cię jak zamówisz coś 'porządnego' Tongue

Pozdrawiam


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - KristopheR - 17-04-2010 10:43

Przepraszam , ale jest to temat do pisania co się zamówiło , a nie o której poszło się spać xd


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Alcor - 17-04-2010 11:47

@up

Dokładnie, następne osoby które będą spamować zostaną nagrodzone warnem Big Grin


Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.