Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! (/Temat-Wiosenny-Restock-Co-Zamowiliscie-5278)

Strony: 1 2 3


Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - El Loco - 16-04-2010 00:04

piszcie tu w temacie czy cos zamowiliscie... ja przypadkiem wpadlem na restock ale jak zobaczylem ze zostaly tylko sluchawki za 250ptz to zrezygnowalem Big Grin


Edit
oho doszly mnie sluchy ze to byl jeden wielki niewypal i nikt z forum nic nie zamowil to chyba temat do smieci pojdzie Big Grin


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - mag1313 - 16-04-2010 04:48

to było robione pod hamburgery


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Zythus - 16-04-2010 05:21

Popieprzyło? Nikt nic nie zamówił, robili o 1 w nocy, jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem. Żenada.... ktoś trafił z tym, że technicznie jest połowa miesiąca i pasuje "mid-mont redemption" ale czy ktoś się spodziewał, że res będzie o 1 w nocy?


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - gaspare - 16-04-2010 06:52

Kurde, rzeczywiście, załamka, tym bardziej, że położyłem się o 0:40 do łóżka -.-


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - larw - 16-04-2010 07:46

Hehe, ja się położyłem o 0:45 Tongue A tu się okazuje, że pięć minut i by był restock Tongue Ale i tak do tej pory maila nie dostałem, więc czym się przejmować Tongue


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Shooters123 - 16-04-2010 09:26

Ja zamówiłem koszulkę za 300ptz i koleś kubek Wink


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - Killer - 16-04-2010 10:15

Zamówiłem ipod toucha 8 gb, chciałem podziękować użytkownikom forum bo to dzięki Wam udało mi się je zamówić.
Dzięki za info restocku.


pozdrawiam
killer


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - matt88 - 16-04-2010 10:26

(16-04-2010 10:15)Killer napisał(a):  Zamówiłem ipod toucha 8 gb, chciałem podziękować użytkownikom forum bo to dzięki Wam udało mi się je zamówić.
Dzięki za info restocku.


pozdrawiam
killer

JAk ty to zrobiles ? Big Grin Gratulacje ! tez na to polowalem ale na restocku smacznie sobie spalem xD


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - top-michal - 16-04-2010 10:49

Ja mówiłem o tym że jest połowa miesiąca ale myślałem, że skoro nie uporali się z mailami to będzie następnego dnia i ok 0:30 położyłem się spać:/ Ale mówi się trudno i żyje się dalejTongue

btw. gratulacje dla tych co udało im się coś zamówićSmile


RE: Wiosenny Restock! - Co Zamowiliscie! - kamilklw - 16-04-2010 11:45

ja zamówiłem tapetkę, tak kontrolnie żeby sprawdzić legalność konta Smile