Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie (/Temat-Serwis-dzieki-ktoremu-zarobie-2-zl-lub-1-lub-1-Euro-dziennie-52727)

Strony: 1 2 3


Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - szpon5 - 26-04-2012 10:31

Witam serdecznie. Szukam serwisu do zarabiania w którym:
- zarobię na pewno min. 2 zł dziennie lub 1$ czy tam 1 Euro - zależy od waluty
- nie będę musiał nic inwestować ani zapraszać znajomych, aby osiągnąć tą sumę
- nie będę musiał spędzać przy PC więcej niż 45 min dziennie.
- aby zarobić tą kwotę to nie będę musiał wykonywać zadań typu: rejestracja na jakiejś stronie, zapisywanie do newslettera itp.
- wypłaty na PayPal lub do banku
- serwis ma być aktualnie w 100% wypłacalny, pewny.
- wypłaty nie dochodzą później niż po dwóch tygodniach.

Serwis może być w języku polskim lub angielskim.


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - Dennisek78 - 26-04-2012 10:35

Myślisz że ktoś Tobie "od tak" poda na tacy serwisy ?

Poszukaj ....

Na tej stronie masz mnóstwo serwisów próbuj, próbuj i może odnajdziesz :-)


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - tomazzi - 26-04-2012 10:36

takie rzeczy to tylko w t-mobile Big Grin
a tak na poważnie to wujek google i wyszukiwarka na forum wiedzą wszystko , wpisz odpowiednie frazy, poszukaj i znajdziesz bo szukajcie a znajdziecie a plus nikt gotowego na talerzu nie poda no chyba, że mama Big Grin


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - szpon5 - 26-04-2012 10:50

Blabla Google tu i tam. Ludzie, masa takich serwisów mnie oszukała, zarobki były spoko, spędzałem wiele godzin przed PC dziennie, po paru a czasem i wielu dniach dobiłem do minimalnej wypłaty i co? A lipa, nie otrzymałem jej. Sporo takich mnie oszukało, wiele takich sytuacji miałem. Teraz jedynie co to klikam w parę 100% pewnych i dużych buxów. Ale zarabiam bardzo malutko z nich, może w 5 dni wbiję dolara Sad.

No i teraz bardzo się obawiam w cokolwiek innego zaczynać, zwłaszcza jeśli zarobki będą większe. Uwierzcie, ja szukałem, przeglądałem kolejne tego typu, ale jak wspomniałem, tak mi dały w kość te oszustwa, że dlatego teraz proszę, abyście podali mi coś co działa i zarobię te 2 zł dziennie.


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - Dennisek78 - 26-04-2012 10:53

Ale Ty chcesz zarabiać te 2zł dziennie za klikanie w reklamy ?

Bo Ty ani nie chcesz się rejestrować w serwisach/poświęcać 45 minut tylko... Ty masz za duże wymagania, by zarabiać NAWET te 2zł trzeba się przyłożyć.


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - szpon5 - 26-04-2012 10:57

Zapomniałem dodać. Moje poszukiwania to głównie wypowiedzi typu: teraz to tylko upload, albo jak nie upload to jakieś inne serwisy, ale zarobisz jak masz poleconych lub zainwestujesz Rolleyes

uploadu nie będę robił i rozpowszechniał bo to nielegalne, a na legalnych rzeczach na pewno nie zdobędę ściągnięć hehe.

Dobra dennisek, to mogę więcej poświęcać jeśli to konieczne, powiedzmy 1,5h dziennie.

Mogę klikać w reklamy, czy jakieś inne zadania, tylko nie zapisywanie w newslettery ani nie rejestracje.


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - tomazzi - 26-04-2012 10:59

by zarabiać do 2 zł dziennie to 45 minut dziennie to nie ma szans na takie zarobki ...
można dziennie zarabiać nawet po 200-300 zł ale trzeba poświęcać na to nie raz i po 12 h robiąc różne rzeczy
w 45 minut tyle w sieci nie zarobisz mówię o kwotach 2 zł ( chyba, że 10 x rejestracja po 1 minutę za 0.20 gr to w 10 minut 2 zł zarobisz Big Grin




Edit by killer:
Kłamstwo, zatrudnię dowolną liczbę osób i za każde ich 45 min zapłacę 2 zł.



RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - szpon5 - 26-04-2012 11:01

Ja podałem przykładowo, to może być więcej za większą ilość czasu Tongue


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - Kzn - 26-04-2012 12:30

Zapraszam do tematu.
http://zarabiam.com/Temat-Sponskdo-Szybko-i-dobrze-1Euro-10Minut-51100

Polecam się z Ref-Linka.


RE: Serwis dzięki któremu zarobię 2 zł lub 1$ lub 1 Euro dziennie - Killer - 26-04-2012 12:38

Dam ci krótką i prostą radę, zajrzyj w dział "wypłaty" lub forumową galerie to dowiesz się gdzie można ile zarobić... informacje na temat każdego serwisu znajdziesz na forum.