Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. (/Temat-Sprzedam-poradnik-Zarobek-MINIMUM-25-dziennie-52709)

Strony: 1 2 3


Sprzedam poradnik Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Dennisek78 - 25-04-2012 21:13

1. Nazwa poradnika :Zarabianie na amerykańczykach w PROSTY sposób, by to zrobić nie musimy znać perfekcyjnego angielskiego... wystarczy google translate dla przykładu, ową "czynność" robimy codziennie więc nie ma mowy o "braku czasu" itd.
2. Przeznaczenie : Zarabianie :-)
3. Cena :20$

4. Opis :
Witam, sprzedaje dzisiaj poradnik dzięki któremu można zarobić PONAD 30$/dziennie wystarczą chęci, aczkolwiek tego też nie powinno Nam zabraknąć z powodów iż ową "czynność" robimy codziennie i nie możemy od Niej "uciec" amerykańczycy za ową "czynność" płacą dość sporą sumę pieniędzy i można NAWET zarobić 100$ w ciągu dnia, jednak wystarczy chcieć.

5. Sposób płatności i wysyłki :paypal.


@Proszę o zgłoszenie się jakiegoś tutora bym mógł dać poradnik do recenzji :-)


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Coristo - 25-04-2012 21:37

Zgłaszam się do recenzji .


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - kubeq24 - 25-04-2012 21:42

znamy te wasze obiecanki o 999999$ na dzień a później po kilku dniach działalności serwis przestaje wypłacać...


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Dennisek78 - 25-04-2012 21:54

Serwis działa od PONAD roku...

Coristo zaraz wyślę.


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - milosz998 - 25-04-2012 22:05

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Poradnik-Zarobek-nawet-do-30-na-autopilocie-51192 << żywa kopia mojego poradnika.

":Zarabianie na amerykańczykach" << mój poradnik nazywa się baaardzo podobnie.

"by to zrobić nie musimy znać perfekcyjnego angielskiego... wystarczy google translate dla przykładu" << to samo piszę zainteresowanym moim poradnikiem, wystarczy google translator i nie trzeba znac angielskiego praktycznie

"można zarobić PONAD 30$/dziennie" << chyba nie muszę mówić. Wystarczy zobacyzć jak nazywa się mój temat.


Nie kupujcie od oszustwa. Kupcie poradnik uczciwie, za 2 razy niższą cenę.


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - kubeq24 - 25-04-2012 22:32

ja już kupiłem poradnik do tego samego serwisu , od wczoraj przestał wypłacać

dlaczego sprzedajesz poradnik? po co ci 10$ skoro dziennie masz minimum 25$

naprawdę śmieszne są te wasze oferty , raz się dałem nabrać drugi raz nie dam i od razu przestrzegam innych użytkowników


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Dennisek78 - 25-04-2012 22:43

Nie chodzi o tą metodę którą przedstawia użytkownik milosz po drugie możesz napisać tutorowi "Coristo" jaką meotdę Ty sprzedajesz w swoim poradniku a jaką Ja sprzedaje w swoim poradniku.


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Dymkul - 26-04-2012 09:36

Nie polecam współpracy z dennisek78 to jakiś dzieciak który myśli że zarobi na naiwności innych.


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - Dennisek78 - 26-04-2012 10:01

Dymkul masz 14 postów i tym coś zdziałasz ?

Nie sugeruj się Moim banem na LCP od wielce Ganeczka bo byś mu tylko l*** d** ; -)


RE: Zarobek MINIMUM 25$ dziennie. - kubeq24 - 26-04-2012 13:31

wszystkie te poradniki to ściema nie dajcie się nabrać Smile

tutaj też powinieneś dostać bana oszuście