Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie (/Temat-Swagbucks-proste-i-dosys-przyjemne-zarabianie-52706)

Strony: 1 2 3


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - boob92 - 30-01-2014 11:35

Ma ktoś może konto na SwagBucks.com nieużywane (lub używane) i chciałby je sprzedać? Bo teraz nie idzie założyć już tam konta (chyba że ktoś pomoże... bo przez proxy, VPN czy hidemyass błąd geo). Propozycje na PW poproszę


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Szym87 - 10-02-2014 11:40

No ja niestety też mam problem ze zgarnięciem nagrody .... Udało się komuś ominąć tą weryfikację ?


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 10-02-2014 11:45

No własnie, ja jak patrzałem przez google to jest to powszechny problem.


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - MilanFan - 10-02-2014 19:19

(30-01-2014 11:35)boob92 napisał(a):  Ma ktoś może konto na SwagBucks.com nieużywane (lub używane) i chciałby je sprzedać? Bo teraz nie idzie założyć już tam konta (chyba że ktoś pomoże... bo przez proxy, VPN czy hidemyass błąd geo). Propozycje na PW poproszę

Ja mogę sprzedać swoje konto. PW nie mogę wysłać, bo masz pełną skrzynkę. Tongue

Dla innych też mogę skombinować konta. Piszcie PW. Wink


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Szym87 - 11-02-2014 08:04

A orientujesz się może w jaki sposób wziąć stamtąd jakąs nagrodę ?


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 11-02-2014 10:00

Konto akurat łatwo można założyć(mogę pomóc za darmo), to wypłacanie jest problemem Tongue


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - MilanFan - 11-02-2014 11:15

(11-02-2014 08:04)Szym87 napisał(a):  A orientujesz się może w jaki sposób wziąć stamtąd jakąs nagrodę ?

Nie, tylko założyłem wczoraj konto by sprawdzić czy się da. Big Grin


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 04-06-2014 07:04

Hmm więc w końcu zweryfikowałem konto, za (3$, jeśli to kogoś interesuje to szczegóły PM) ale mi je usunęli kiedy chciałem wypłacić 25$ Wink.

Są jakieś podobne strony, ale na których nie trzeba być z USA ?


Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Szym87 - 12-06-2014 18:52

Ja mogę za 1$ potwierdzić konto. Jeśli ktoś zainteresowany PM


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 16-06-2014 13:56

Jednak mi nie usuneli konta, tylko portal miał jakieś problem dlatego się nie mogłem zalogować Tongue
Ale 25$ wpadło Wink.

Jakiś bot by się przydał.