Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie (/Temat-Swagbucks-proste-i-dosys-przyjemne-zarabianie-52706)

Strony: 1 2 3


Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - BraciaMrok - 25-04-2012 18:47

Witam, przedstawiam Wam swagbucks (widziałem, że było kilka tematów ale bez żadnych odpowiedzi).Można na niej wygrywać nagrody za uzbierane swagbucks-y. Nagrody są dostępne cały czas, więc nie ma problemu gdy uzbieramy odpowiednia ilość swagbucks-ów możemy od razu wymienić je na nagrodę.

Ta strona jest idealna dla niewielkich zarobków 5<x<10 $ (aż do 100 !) idealnych do zakupu przeróżnych kont premium itp. w grach. Na przykład w grze Team Fortress 2 jest sklep w którym klucz kosztuje 5 Euro (na 'giełdzie' można kupić od ludzi po 1$ !!!) którym można otworzyć skrzynię z której można się znacznie wzbogacić sprzedając to za real $. Bądź też można kupić taniej za ruble prosto ze sklepu.

Oprócz tego możemy nasze punkty wymienić na przeróżne przedmioty jak np. podróby iPhone 4 xD (nie no żart)... lecz rejestracja jest ograniczona do regionu USA, Kanady i Australii... ale to nie problem, a co do nagród materialnych to od czego są firmy kurierskie...

Jak można zarabiać swagbucksy:

1. Logowanie
2. Oglądanie filmików
3. Wypełnianie ankiet
4. Granie w gry
5. Używanie ich wyszukiwarki
6. Zapraszanie znajomych.

Jest jeszcze kilka sposobów na zdobywanie punktów jeśli nam się wykończą wszystkie możliwości.

Szczerze powiem, że jestem bardzo zdziwiony działaniem tego serwisu... W jednym dniu posługując się fake emailem (10 minutowy) bez grania w gry (bo ciągle przegrywam :< ) zarobiłem już 130 pkt (5$ = 700 pkt...). To oznacza, że bez reflinków 5$ mam bez większego problemu tygodniowo.

Jeśli już była ta strona przedstawiana to przepraszam i jednocześnie przypominam o jej istnieniu.

Jak ominąć blokadę rejestracji ? Proxy odpada - większość nie działa... nigdy.

Pobieramy ten program: (jest to wersja 'demo' tylko z ip z USA... w sam raz !)
Adf.ly (czasem Twoje 4 sekundy przeznaczasz na bardziej głupie cele niż gapienie się na reklame Smile )
Czysty link
Instalujemy i klikamy "hide ip"

Wchodzimy teraz na stronę:
Rejestracja (proszę, zarejestruj się z reflinka, jeśli to zrobiłeś to proponuje zrobić piramidę, jeśli nie... niżej) (nic nie stracisz lecz nawet zyskasz !)
Macie czysty link... :<

Zapraszam do rejestracji.

Co do wypłacalności to widziałem dowody... tz. jest taki gościu na YT co, aż zrobił filmik jak on to robi, że tyle ma tych "kluczy" (w tej grze), jak ktoś zechce to mogę podać link.


PS. Suprice ! Krycie ip jest wymagane tylko do rejestracji !

(nick is fake xD)


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Shadecaster2 - 25-04-2012 20:33

zarejestrowany z refa, nie lubię hide ip strasznie wolny ten trial wole foxyproxy Tongue
trzeba ściągać toolbar?


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - BraciaMrok - 26-04-2012 01:26

Ja toolbar sobie odpuściłem. Dzięki za refa ale z chyba z powodu zerowego rozumowania treści z powodu godziny niechcący odrzuciłem zaproszenie do "friendów" :<
Chyba za toolbar są jakieś dodatkowe pkt, ale ja nie wiem i strasznie mi to FF muli.


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Shadecaster2 - 26-04-2012 07:35

mam fajny sposób ze nie muli ale jak się zdobywa pkt za oglądanie tv? b nie umie. -.-


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - BraciaMrok - 26-04-2012 21:31

@Shadecaster2
Jeszcze nie sprawdzałem xD
Z tego co mi się zdaje to niestety do oglądania tv potrzeba IP z USA.


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - bartex89 - 26-04-2012 22:25

na IP usa smiga telewizja i reszta i jest ok


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Sandra22 - 24-11-2012 22:08

Mam problem. Nie mogę sobie zrobić konta mimo hide ip. Czy mógłby ktoś mi zrobić to konto?. Ktoś chciał, zebym mu zrobiła my konto a mi nie wychodzi :/


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - Kerak - 25-11-2012 11:50

Ja za refka mogę podać lepszy program do zmiany IP, w którym robimy nowego triala co 48H oraz działa na zasadzie VPN. Dodam też że mamy pełno krajów za darmo, nie tylko USA. Łącznie około 30 adresów IP, bardzo szybkich (Raz zapomniałem wyłączyć to nawet tego nie odczułem Big Grin)


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 05-01-2014 14:46

Chce wziąć przelew 25$ na paypala, i wyskakuje mi że mam podać adres, adres z USA... i co mam zrobić? czy to ważne jaki adres wpiszę ?


RE: Swagbucks - proste i dosyś przyjemne zarabianie - peruniec - 07-01-2014 08:40

Teraz mam gorszy problem, bo przesłanie kasy na paypala muszę zweryfikować konto przez SMS albo list, i nie działa mój numer komórkowy z Polski.
Ktoś mógłby mi jakoś pomóc ?