Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabia na Tobie Facebook? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Ile zarabia na Tobie Facebook? (/Temat-Ile-zarabia-na-Tobie-Facebook-52689)

Strony: 1 2


Ile zarabia na Tobie Facebook? - w3ly - 25-04-2012 09:18

Jesteś ciekawy ile Mark Zuckenberg zarabia na twojej aktywności na Facebooku??
[Obrazek: facebook.jpg&w=600&h=400...p;amp;zc=1]

Facebook to ogromne pieniądze. Ile dokładnie ten najpopularniejszy serwis społecznościowy świata zarabia na każdym przeciętnym użytkowniku? Dowiedzieliśmy się tego dzięki chęci wejścia Facebooka na giełdę. Okazuje się, że Mark Zuckenberg wraz ze swoim zespołem inkasuje na każdym z nas 1,21 dolara co każdy kwartał. Oznacza to, że każdy użytkowników przynosi serwisowi około 15 złotych rocznie, czyli nieco ponad złotówkę miesięcznie. Wydaje się Wam, że to mało? Wystarczy mieć w pamięci, iż obecnie serwis ma ponad 900 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Oznacza to, że co ósmy człowiek na ziemi loguje się do Facebooka przynajmniej raz w miesiącu.

Zródło: antyweb.pl

Jednym słowem TROLOLO


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - Yogii - 25-04-2012 16:49

uroki fejsbruka


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - adkam12 - 25-04-2012 17:39

Dobrze ze na fb wchodze tylko raz na rok ;d


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - w3ly - 25-04-2012 18:46

(25-04-2012 17:39)adkam12 napisał(a):  Dobrze ze na fb wchodze tylko raz na rok ;d

Dlaczego?? Ty jako użytkownik nie płacisz ani grosza, no chyba, że grasz w gry i dokonujesz miropłatności. Facebook w 99,9% zarabia z reklam.


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - Synpat - 26-04-2012 21:52

Mają hajs, ale ten hajs muszą w dużej części przeznaczać na liczne serwery, które posiadają i na których stoi cały facebook. Poza tym Facebook to nie tylko jeden człowiek, to cały sztab programistów, dla których również trzeba płacić za ich wykonywaną pracę. Wydaje się, że przychody są w skali milion miesięcznie na łeb, ale naprawdę tak nie jest. Tongue


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - ARTNETGame - 27-04-2012 13:41

Ja niestety zerkam tam raz dziennie, więc % też mają ode mnie Smile


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - w3ly - 27-04-2012 17:55

(26-04-2012 21:52)Synpat napisał(a):  Mają hajs, ale ten hajs muszą w dużej części przeznaczać na liczne serwery, które posiadają i na których stoi cały facebook. Poza tym Facebook to nie tylko jeden człowiek, to cały sztab programistów, dla których również trzeba płacić za ich wykonywaną pracę. Wydaje się, że przychody są w skali milion miesięcznie na łeb, ale naprawdę tak nie jest. Tongue

Niby tak ale... Skoro według Ciebie nie mają takiej kasy, to na loterii wygrali 300 milionów żywych $$ i 23 miliony akcji, które zapłacili za Instagram?


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - Killer - 29-04-2012 08:27

należy mu się, genialne pomysły muszą przynosić zysk Jerk


RE: Ile zarabia na Tobie Facebook? - Bolt - 01-05-2012 20:07

i tak mniej zarabiają niż zdziera nasz rząd Big Grin ja nałogowo na fb więc im dokładam do portfela Smile


Odp: Ile zarabia na Tobie Facebook? - Scoobyx - 01-05-2012 20:46

Mogli by mi komputer kupić Tongue
Na poważnie, to skoro mają użytkowników, to na nich zarabiają. Jakbyście mieli taki serwis , to raczej nie zrezygnowalibyście z reklam Wink

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk