Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne] Różowa pantera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne] Różowa pantera (/Temat-Nieaktualne-Rozowa-pantera-52669)

Strony: 1 2


[Nieaktualne] Różowa pantera - Synpat - 24-04-2012 19:33

Różowa Pantera – postać animowana, główny bohater serii kreskówek pod tym samym tytułem. Pierwotnie postać Różowej Pantery pojawiła się w czołówce i zakończeniu filmu Różowa Pantera z roku 1963. Różowa Pantera rozśmiesza, a zarazem zadziwia. Jej pomysły przekraczają czasem nawet ją samą. Zawsze wpada w jakieś kłopoty, lecz nigdy jeszcze nie została złapana.


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - jolanka - 25-04-2012 18:26

Dzięki za szybką transakcję Smile


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - w3ly - 25-04-2012 20:49

Bardzo dobry kontakt, nie zawracał głowy że najpierw konta potem kasa. Ogólnie polecam!!


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - facebook_devil - 26-04-2012 16:06

(24-04-2012 19:33)Synpat napisał(a):  Witam,

płacę za konta na FaceBooku! Jeśli masz chęci na zrobienie ich większej ilości, z pewnością zostaniesz odpowiednio nagrodzony. Konta potrzebne mi są do celów prywatnych. Za konta płacę poprzez system PayPal po otrzymaniu danych do logowania (hasło i login). W tym czasie konto staje się moją własnością, a Ty otrzymujesz pieniążki. Smile Płacę odpowiednio:

JEDNO KONTO
  • 0,19 PLN - konto bez zdjęcia profilowego z mailem tymczasowym,
  • 0,21 PLN - konto ze zdjęciem profilowym z mailem tymczasowym,
  • 0,29 PLN - konto ze zdjęciem profilowym z NORMALNYM mailem i POLSKIMI danymi.

TRZY KONTA
  • 0,21 PLN - za jedno konto bez zdjęcia profilowego i z mailem tymczasowym,
  • 0,31 PLN - za jedno konto ze zdjęciami profilowym z mailem tymczasowym,
  • 0,41 PLN - za jedno konto ze zdjęciem profilowym z NORMALNYM mailem i POLSKIMI danymi.

PIĘĆ KONT
  • 0,45 PLN - za każde konto z POLSKIMI danymi i NORMALNYM mailem.

DZIESIĘĆ KONT (LUB WIĘCEJ)
  • Posiadasz większą ilość kont na FB? Zgłoś się do mnie, a na pewno ustalimy dobrą cenę. Smile


KONTAKT: GG: 1588042 / mail: [email protected]
UWAGA! Jestem wiarygodnym i uczciwym użytkownikiem ZC od grubo ponad pół roku. W temacie 0,50 PLN za klik na FB wypłaciłem ponad 20 zł!

Z tą uczciwością to kolega trochę przesadził. W poście podaje stawki za konta FB a w rozmowie na GG cena juz zaczyna zdecydowanie spadać...


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - Shadecaster2 - 26-04-2012 16:09

zdecydowanie?: D mi za 65kont chciał dać 13zł z prawdziwym mailem i danymi ;p


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - facebook_devil - 26-04-2012 16:10

dla mnie po 11 gr od konta przy paczce 30 kont na mailach tymczasowych. A w poście pisze że 21 gr przy 3 kontach ;p

Cytat:obydwoje dobrze wiemy, że takie konta są blokowane po kilku dniach, więc po co ta zbędna gadka?​ 16:50
jeśli chcesz zarobić, droga wolna, mozesz je sprzedać​
jeśli chcesz negocjować - nie masz szans, przy mailach tymczasowych nic nie negocjuje​

fragment rozmowy GG


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - Synpat - 26-04-2012 19:44

Przy mailach tymczasowych mi się nie opłaca w ogóle kupować, kupuje je i używam 2, w porywach 3 dni, po czym są od razu blokowane i usuwane. Jaki mam w tym interes? Żaden, więc nie tędy droga. Smile

BTW. Popatrz na cennik, bo cenę zmieniłem. Smile


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - Shadecaster2 - 26-04-2012 20:02

ja offerowałem normalne dane, maile i dawałes mi 14zl za 60 kont okolo 23gr za konto


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - Synpat - 26-04-2012 21:46

Jezu Chryste, chłopie, przecież do transakcji żadnej nie doszło, więc o co chodzi? Poza tym najpierw piszesz, że oferowałem za 65 kont 13 zł, a później zmieniasz to, że oferowałem 14 zł za 60 kont... nie odstawiaj tu parodii.


RE: 0,40 PLN za konto na FACEBOOKU! - Branzolek - 26-04-2012 22:59

za potwierddzone zweryfikowane ze zdjeciem moge sprzedać po 1 zł sztuka